Alytaus jaunimo centras – Erasmus+ projekto „CultuRE:imagined“ partneris

2021 metais Alytaus jaunimo centras tapo Erasmus+ programos projekto „CultuRE:imagined“ partneriu. Šio projekto tikslas – sukurti metodus, kuriais būtų galima paversti kultūros paveldą labiau matomą ir įtraukti jaunimą į vietos kultūrinę veiklą. Šis projektas suteiks jaunimui galimybę aktyviai dalyvauti tarptautinėje veikloje ir įgyti naujų įgūdžių. Jaunimo grupės turės lemiamą vaidmenį planuojant ir įgyvendinant kultūrinę veiklą.

Projektas apima daugybę nacionalinių ir tarptautinių sesijų, kuriose bus užmegzti dialogai tarp jaunimo ir profesionalų bei tarp sektorių. Projekto metu vyks susitikimai ir jaunimo diskusijos, siekiant išsiaiškinti jų poreikius ir požiūrį į kultūros paveldą, jo aktualumą.

Kiekvienas partneris įgyvendins vietinę veiklą, įtraukiančią jaunimą į kiekvieną projekto žingsnį: organizacijos suteiks kontekstą veiklai, kurią planuoja ir įgyvendina jaunimas. Kiekviena organizacija sukurs aplinką, pagrįstą savo istoriniu ir (arba) kultūriniu kontekstu. Tiek profesionalai, tiek jaunimas bendradarbiaus su bendraamžiais vietiniu ir tarptautiniu mastu, kad kultūra, menas ir kūryba skatintų įgūdžių ugdymą ir įtrauktį. Projekto patirtis padidins atsparumą ir gebėjimą prisitaikyti prie skirtingų aplinkybių ir aplinkos.

Rugsėjo 2-5 dienomis vyko pirmasis kontaktinis projekto partnerių susitikimas Liminkos mieste, Suomijoje. Sekančio susitikimo metu partneriai atvyks ir veiklas vykdys Alytuje.

Projektas suburia jaunimą ir jaunimo bei kultūros sektorių profesionalus iš trijų šalių: Suomijos, Lietuvos ir Ispanijos. Projektas prasidėjo 2021 m. gegužės mėn. ir tęsis 18 mėnesių.

Projektą finansuoja „Erasmus+“.

Liminkos (Suomija) jaunimo centras
Projekto partneriai iš Suomijos, Ispanijos, Lietuvos

Share this…

Recommended Articles

Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial

Facebook