Alytaus jaunimo centras įvykdė Neformaliojo suaugusiųjų švietimo ir tęstinio mokymosi programos projektą „Suaugusiųjų specialiųjų ir bendrųjų kompetencijų ugdymas“

Alytaus jaunimo centre buvo vykdomas Alytaus miesto savivaldybės finansuotas projektas „Suaugusiųjų specialiųjų ir bendrųjų kompetencijų ugdymas“, kurio metu suaugę asmenys turėjo galimybę dalyvauti mokymų cikluose įvairiomis temomis. Vykdant projektą buvo surengti keturi mokymų ciklai temomis „Kūrybinis rašymas: tradicijos ir inovacijos“, „Finansinis raštingumas“, „Tarmė – svarbi tautos kultūros paveldo dalis: Dzūkijos krašto pažinimas per savo tarmę“ ir „Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečiui paminėti: darbai ir žmonės“, kuriuos dalyviams vedė patyrę ir kvalifikuoti lektoriai.

Vykdyto projekto tikslas – sudaryti sąlygas įgyti ir tobulinti suaugusiųjų asmenų bendrąsias ir specialiąsias kompetencijas, formuojant teigiamas mokymosi visą gyvenimą nuostatas. Nemokamuose projekto mokymų cikluose dalyvavo įvairaus amžiaus suaugę asmenys.

dav
dav
dav

Share this…

Recommended Articles

Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial

Facebook