Alytaus jaunimo centre vyks tarptautinės socialinio finansinio raštingumo programos „Aflatoun“ pristatymas

Sausio 21 d. 14.00 val. Alytaus jaunimo centre vyks tarptautinės socialinio finansinio raštingumo programos „Aflatoun“ pristatymas švietimo ir vaikų užimtumo įstaigų atstovams.

Aflatoun programos misija – stimuliuoti vaikus ir jaunimą įgalinti save socialiai ir ekonomiškai tam, kad gerintų savo gyvenimą bei kurtų teisingesnį pasaulį.
Tarptautinė socialinio ir finansinio raštingumo programa „Aflatoun“ remiasi Vaiko teisių konvencijos nagrinėjimu, analizavimu, praktiniais mokymais kaip suderinti socialines ir ekonomines teises. Ši programa apima daugiau nei vien finansinį raštingumą, nes jos pamatas yra JT Vaiko teisių konvencija, kuri sako, kad turi būti derinamos socialinės ir ekonominės teisės. „Aflatoun“ programa reikalinga, kad vaikai ir jaunimas dalyvautų veikloje, kuria siekiama jų gerovės, mokytųsi gyvenimo įgūdžių, praktikuotų lėšų kaupimą, dalyvaudami programos veiklose taptų motyvuoti, įgytų verslumo įgūdžių. Finansinis raštingumas – vienas svarbiausių 21-ojo amžiaus gyvenimo įgūdžių. Turime užtikrinti, kad finansinis raštingumas būtų pagrįstas etinėmis vertybėmis, socialine atsakomybe ir empatija.

Programa skirta ikimokyklinio, bendrojo ugdymo, neformaliojo švietimo įstaigoms pagal vaikų amžių ir gali būti vykdoma kaip neformaliojo švietimo užsiėmimas arba integruojama į dalyko pamokas.Maloniai kviečiame po 1-2 švietimo ir vaikų užimtumo įstaigų atstovus dalyvauti programos  pristatyme.
Programą pristatys Lietuvos vaikų fondo atstovai.

REGISTRACIJA: https://forms.gle/6b6T3t3G7nn82xsD6

Renginio vieta: Alytaus jaunimo centro konferencijų salė, Tvirtovės g.
3, Alytus
Renginio laikas: 2020 m. sausio 21 d. 14.00 – 16.00 val.

Share this…

Recommended Articles

Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial

Facebook