Alytaus jaunimo centro dramos studijai „Skrajokliai“ įteikta „Aukso paukštė“

Balandžio 27 d. Alytaus miesto teatre vyko apdovanojimo „Aukso paukštė“ įteikimo ceremonija ir renginys.

1999 m. Lietuvos liaudies kultūros centras ir Pasaulio lietuvių dainų šventės fondas įsteigė metų nominacijas „Aukso paukštė“ geriausiems mėgėjų meno kolektyvams ir jų vadovams. Tai aukščiausias mėgėjų meno apdovanojimas Lietuvoje. „Aukso paukštės“ apdovanojimais siekiama atkreipti visuomenės dėmesį į mėgėjų meninę kūrybą, jos reikšmę krašto kultūrai, išryškinti ir viešai pristatyti bei pagerbti geriausius metų chorus, folkloro ir šokių ansamblius, teatrus, liaudiškos muzikos kapelas, liaudies muzikos ir pučiamųjų instrumentų orkestrus, jų vadovus, tautinei kultūrai nusipelniusias asmenybes.

2022 metais šis apdovanojimas atiteko Alytaus jaunimo centro dramos studijai „Skrajokliai“ ir jų mokytojams Ievai Ivanauskienei bei Jonui Gaižauskui.

„Teatrą laikau didingiausia meno forma, betarpiškiausiu būdu, kuriuo žmogus gali pasidalinti jausmu, ką reiškia būti žmogumi.“ – sakė Oscar Wilde. Gerbiami mokytojai, talentingieji mokiniai – jūsų darbai ne tik dalijasi jausmu, bet ir pažadina pačias tyriausias emocijas jūsų žiūrovuose. Sveikiname sulaukus šio svarbaus įvertinimo – jūs to verti!

Daugiau renginio nuotraukų: https://www.facebook.com/photo/?fbid=372181861605799&set=pcb.372182624939056

Nuotr. aut. Alytaus miesto savivaldybė

Share this…

Recommended Articles

Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial

Facebook