Alytaus jaunimo centro komanda dalyvavo Erasmus+ projekto „CultuRE:imagined“ baigiamajame partnerių susitikime

Kovo 20 – 25 dienomis Alytaus jaunimo centro komanda dalyvavo Erasmus+ projekto „CultuRE:imagined“ baigiamajame partnerių susitikime Hyvärilä jaunimo ir turizmo centre Nurmes mieste, Suomijoje. Nuo 2021 metų vykdomo projekto planavimas ir parengiamieji darbai prasidėjo dar 2020 metais. Trejų metų kelionės metu Alytaus jaunimo centro projekto komanda užmezgė tvirtus bendradarbiavimo ryšius su partneriais iš Suomijos ir Ispanijos, dalyvavo susitikimuose Suomijoje, Lietuvoje, Ispanijoje, nuotoliniuose mokymuose su lektoriais iš JAV.

Įgyvendinant projekto idėją sukurti kūrybiškus būdus, kaip kultūros paveldą padaryti labiau matomą bei įtraukti jaunimą į vietos kultūrinę veiklą, komanda Alytaus jaunimo centre nutapė sienų piešinius, atvaizduojančius liaudies kultūros tematiką. Į tapybos projektą įsitraukė ir daugiau Alytaus jaunimo centro mokinių.

Susitikimo Suomijoje metu buvo aptarti projekto rezultatai, skirtingų šalių komandų įgyvendintos veiklos ir iniciatyvos, aptartos tolimesnio bendradarbiavimo galimybės. Alytaus jaunimo centras ir Hyvärilä jaunimo ir turizmo centras jau pradeda vykdyti naują tarptautinį projektą, tęsdami bendradarbiavimą ir tarpkultūrinius patirties mainus.

Daugiau nuotraukų rasite Alytaus jaunimo centro Facebook paskyroje.

Share this…

Recommended Articles

Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial

Facebook