Alytaus jaunimo centro šiuolaikinio šokio studija „Vakarė“ čempionės

Pastarųjų dienų kontekste, atrodo lyg dalyvauti čempionatuose, koncertuose lyg ir nederėtų, tačiau kaip Lietuvos kariuomenė patarė, darykit tai ką šiuo metu sugebat geriausia. Tad visa širdimi su Ukraina, tęsiame savo kelią šokių gyvenime ir ten perteikiame visus jausmus.Tai jau sutapo, kad mažųjų „Vakarės“ šokis šių dienų kontekste atrodė itin jautriai, graudinosi ne tik jaunųjų šokėjų tėveliai, tačiau žiūrovai susirinkę salėje. Daug emocijų, daug naujų pasiekimų ir daug darbo, taigi trumpaiKovo 12-13 dienomis Radviliškyje vykusiame „LITHUANIA SHOW DANCE AND CONTEMPORARY DANCE CHAMPIONSHIP 2022“ Alytaus jaunimo centro šiuolaikinio šokio studija „Vakarė“ kartu su šokio studija „Aušrine“ į Alytų ir vėl atvežė didžiąją Grand Prix tai daugiausia prizinių vietų skirtingose amžiaus ir stilių kategorijose. Viso 18 šokio kompozicijų ir dvi improvizacijos kategorijos. Iš viso 32 prizinės vietos!

Modernaus šokio improvizacijosMažų vaikų kategorija: 1 vieta – Miglė MizaraitėFinalistė: Austėja Tacionytė, Eivilė EidukynaitėPaauglių kategorija: 2 vieta Rugilė ŠimaitytėŠou šokio improvizacijosMaži vaikai: 1 vieta – Miglė Mizaraitė2 vieta Austėja TacionytėVaikų kategorija: 1 vieta – Ugnė AsanavičiūtėFinalistė: Smiltė Kalinauskaitė, Liepa VaičaitytėPaauglių kategorija: 1 vieta – Rugilė ŠimaitytėSolo kategorijaMaži vaikai: 1 vieta – Eitvydė TumosaitėVaikai: Finalistė – Ugnė AsanavičiūtėPaaugliai 2: 1 vieta – Rugilė ŠimaitytėSuaugusių kategorijaBronza Alytaus jaunimo centro šokio studijos „Vakarė“ vadovė Greta Žogelytė.

Maža grupė – Mažų vaikų kategorija – 1 vietaDidelė grupė – Vaikų kategorija – 2 vietaSuaugusių didelė grupė – 1 vietaSuaugusių mažoje grupėje šoko 2 jaunimo centro mokytojos Henrika Karnickaitė ir Greta Žogelytė – 1 vieta

Share this…

Recommended Articles

Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial

Facebook