Alytaus jaunimo centro siuvimo ir dizaino studijos mokinės projekto darbų pristatyme pažadino moteriškumą

2017 m. gegužės 24 d. 18 val. Alytaus jaunimo centro konferencijų salėje vyko projekto „Pabudinkim moteriškumą“ pristatymas. Siuvimo ir dizaino studijos mokytoja Nijolė Katauskienė drauge su savo mokinėmis pristatė per šiuos mokslo metus sau ir savo šeimoms nariams (pagrinde savo mažyliams) pasiūtus drabužius: sukneles, sijonus, palaidines, paltus, kelnes.

Per 2016–2017 mokslo metus siuvimo ir dizaino įgūdžius ugdė 11 mokinių ir 23 suaugusios. Projekto pavadinimas siejasi su moteriškumu, kadangi užsiėmimuose dalyvaujančios merginos ir moterys, pasak jų, siūdamos atsipalaiduoja, nusiramina, atranda įkvėpimą, bendrauja ir daug šypsosi, tobulėja, apdovanoja gražiais ir kokybiškais rūbais save ir artimuosius. O mokytojai Nijolei, kuri Alytaus jaunimo centre siuvimo dizaino mokytoja dirba nuo 1992 m., siuvimas ir dizainas – tai šventė, poilsis ir gyvenimo būdas.

Renginį reziumavusi Alytaus jaunimo centro direktorė Jūratė Treigienė pasidžiaugė projektu taip, kad kitais metais siuvimo dizaino studijos mokinės savo darbus galėtų pristatyti ir didžiojoje scenoje. Dėkojame už tokį paskatinimą, mokytojos Nijolės ir mokinių iniciatyvų palaikymą.

  

Share this…

Recommended Articles

Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial

Facebook