Alytaus jaunimo centro sportinių šokių studijos „Tango“ šokėjos – laureatės

Alytaus jaunimo centro sportinių šokių studijos „Tango“ šokėjos sekmadienį dalyvavo Lietuvos sportinių šokių federacijos kvalifikacinėse varžybose „Kėdainių krašto atviras čempionatas 2017“. Kėdainių arenoje, varžėsi beveik 400 porų, atvykusių iš visos Lietuvos, kurioms teisėjavo 28 teisėjų brigada.

Jaunių I+II Solo Latino grupėje Eglė Maslauskaitė iškovojo pirmąją vietą iš aštuonių šios grupės dalyvių. Augustė Purvinytė ir Miglė Ogulevičiūtė šioje amžiaus grupėje iškovojo šeštą ir septintą vietas.

Jaunučių I+II Solo Latino grupėje puikiai pasirodė ir perspektyvios jaunosios šokių studijos „Tango“ šokėjos: Ieva Griškevičiūtė, Viktorija Ruminaitė, Rugilė Baidokaitė ir Gertrūda Šatinskaitė, kurios iškovojo atitinkamai   3, 4, 5 ir 8 vietas.