Parodos „Alytus jaunuolio akimis“ akimirkos

Gruodžio 1 d. Alytaus jaunimo centre įvyko programos „Alytus-Lietuvos kultūros sostinė 2022“ platformos „Kylantys tiltai“ parodos „Alytus jaunuolio akimis“  darbų pristatymas ir aptarimas. Mokytojus, tėvelius, parodos darbų autorius ir svečius pasitiko Romualdo Stankevičiaus muzika.

„Alytus atsisveikina su Lietuvos kultūros sostinės titulu ir jau rytoj simbolinį Kultūros sostinės medelį perduoda Tauragei. Paroda „Alytus jaunuolio akimis“ taip pat yra vienas iš baigiamųjų Kultūros sostinės renginių, priverčiantis mus atsigręžti į savo miestą, pastebėti gražiausias jo lankytinas vietas, įžvelgti jo privalumus, pastebėti tai, ko paskendę kasdienėje veikloje dažnai nepastebime. Alytus – piešiniuose, rašto darbuose, fotografijose. Akivaizdu, kad šioje parodoje eksponuojami gimtąjį miestą mylinčių jaunųjų alytiškių darbai. Dėkoju Alytaus jaunimo centrui už šią parodą ir už tai, kad šiuo ir kitais renginiais papildėte Alytaus – Lietuvos kultūros sostinės renginių programą“, – sveikindama į parodos uždarymą atvykusius tėvelius ir vaikučius sakė mero pavaduotoja Jurgita Šukevičienė.

Renginio metu vokalo studijos „Bel Canto“ mokytoja Astos Pilypaitė pristatė savo premjerinę dainą „Sugrįžk namo Kalėdoms“, kurią atliko kartu su savo ugdytine  Urte Skrabulyte, pasirodė vokalo studijos „Bel Canto“ vokalistas Darvinas Tamulynas, Ramintos Parchomenkienės ugdomos baleto studijos „Jete“ jaunosios balerinos.

Parodoje buvo eksponuojami Alytaus Senamiesčio pradinės mokyklos, Alytaus „Drevinuko“ darželio-mokyklos, Alytaus Vidzgirio progimnazijos, Daugų Vlado Mirono gimnazijos, Alytaus Adolfo Ramanausko-Vanago gimnazijos, Alytaus Piliakalnio progimnazijos, Alytaus šv. Benedikto gimnazijos, Alytaus jaunimo centro dailės ir keramikos studijos „Vingiorykštė“, dailės studijos, jaunųjų žurnalistų kursų, braižomosios grafikos ir kompozicijos, dailės studijos „Vaizduotis“ ugdytinių darbai.

Nuoširdžiai dėkojame mokytojams Zitai Belevičienei, Amandai Truncei, Sandrai Kazlauskaitei, Ilonai Šulinskei, Ilonai Junevičienei, Monikai Večkienei, Rūtai Jasionienei, Danutei Želnienei, Sandrai Degutytei ir Andriui Grigaliūnui už mokinių parengimą ir dalyvavimą parodoje.

Share this…

Recommended Articles

Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial

Facebook