Anglų kalbos kursai suaugusiems  
Jurgita Dimšienė

Patirtis profesinėje srityje

Anglų kalbos mokytoja dirbu jau dvidešimt penkerius metus. Esu baigusi lietuvių ir anglų filologijos bakalauro studijas Vilniaus universitete, o VDU įgijau anglų taikomosios kalbotyros magistro laipsnį. Kokių tik mokinių nesu turėjusi – nuo visai mažučių išdykusių priešmokyklinės klasės vaikučių, iki išmintingų, rimtų ir disciplinuotų senjorų. Vis dėlto, daugiausia dirbu su jaunimu – Alytaus „Volungės“ progimnazijoje mokau 5-8 klasių mokinius. Pedagoginę veiklą puikiai suderinu su vertėjos darbu. Esu išvertusi daugybę straipsnių, keletą knygų (pvz. „10 metų janesnė per 10 savaičių“, autorė Thorbjörg Hafsteinsdottir), kartais pasitaiko galimybė pagelbėti įvairių projektų rengėjams, konferencijų pranešėjams, mokslinius darbus rašantiems autoriams. Anglų kalba man ne tik „darbo“, bet ir laisvalaikio, kūrybos kalba. 2019 metais parašiau ir išleidau novelių knygą anglų kalba „The Cakes with Rainbow-Coloured Filling“.  

Ko išmoks mokiniai Jūsų užsiėmimų metu?

Anglų kalbos užsiėmimai skirti tiems, kas nori:|
• Išmokti kalbėti, skaityti ir rašyti anglų kalba;
• Peržengti kalbos vartojimo barjerą, atsikratyti baimės reikšti savo mintis;
• Išmokti anglų kalbos gramatikos;
• Praturtinti turimų žinių bagažą naujais žodžiais ir frazėmis;
• Sužinoti įdomių dalykų apie kitų šalių kultūrą, žmones, tradicijas.

Kuo ypatingas Jūsų vedamas užsiėmimas?

Mokymasis gali būti smagus, žaismingas, įtraukiantis. Pamoka gali prabėgti taip greitai, kad nė nepajusite. Tokie yra šie užsiėmimai: įvairaus pobūdžio veikla, aktyvūs mokymo metodai, daugybė kūrybinių užduočių ir smagių atradimų. Mokytis kalbos padeda šiuolaikiški, suaugusiesiems pritaikyti vadovėliai, interneto medžiaga, vaizdo ir garso įrašai, naujausia literatūra. Kūrybiškas požiūris į mokymąsi lemia puikius mokymosi rezultatus – pradėję mokytis nuo abėcėlės, mokiniai netrukus ima skaityti knygas, dainuoti dainas. O kaip smagu gebėti patiems susikalbėti užsienio šalyje, reikšti savo mintis ir diskutuoti!

Trumpai apibūdinkite save

Mano stiprioji pusė – kūrybiškas mąstymas. Esu baigusi muzikos ir dailės mokyklas, mielai imuosi rankdarbių. Net ir į kalbą žvelgiu kaip į gražios minties, įdomaus turinio išraišką. Pati nemėgstu monotonijos ir sausų taisyklių, todėl į kiekvieną temą stengiuosi įpinti kuo daugiau spalvų, idėjų, kad ir man, ir mano mokiniams būtų įdomu.

Ugdytinių amžius – suaugusiųjų grupės. 

Kontaktai:
8 650 12 636          jurgutedimsiene@gmail.com

Facebook