Dainų ir šokių ansamblio „Tarškutis“ stovyklautojus vienijo daina ir šokis

Alytaus jaunimo centro dainų ir šokių ansamblis ,,Tarškutis“ vasaros sezoną pradėjo nuotaikinga stovykla Bijūnų kaime, Trakų rajone. Šioje stovykloje ansambliečiai viešėjo birželio 17-22 dienomis. Laiką jaunieji ansambliečiai praleido labai smagiai ir turiningai. Plačios erdvės gryname ore leido džiaugtis prasidedančia vasara.

Kiekvieną dieną į mankštą ansambliečius kėlė ryškiai ir kaitriai šviečianti saulutė arba vienas kitas vėjo gūsis. Po „sporto ministrų“vedamos mankštos, jau žvalūs, vaikai valgė skanius ir daug energijos suteikiančius pusryčius, po kurių, jų laukė rytinis susirinkimas. Jo metu, stovyklos ,,kultūros ministrės“ paskelbdavo tos dienos vakaro temą ir užduotis. Vaikai, gyvenantys drauge viename kambaryje, rengdavo pasirodymus, atlikdavo įvairias užduotis. Stovyklos metu, buvo apdovanoti originaliausiai, kūrybiškiausiai ir muzikaliausiai pasirodę kambarių kolektyvai. Na, o po įtemptos dienos ir paruoštų pasirodymų, jaunimui norisi atsigaivinti, todėl ant lieptelio prie vandens, jų jau laukė vadovai, kurie prižiūrėjo besimaudančius mažuosius „ančiukus“.

Taip pat sulaukėme ir svečių. Mus aplankė ir rytmetį linksmai pravedė Alytaus miesto sveikatos biuro darbuotojos. Jų vedamų užsiėmimų metu, vaikai ne tik dalyvavo linksmosiose estafetėse, bet sužinojo daug naujų dalykų apie sveiką gyvenimą ir žmogaus kūną. Na, kaip ir kiekvienais metais, stovykloje naujųjų narių laukė kolektyvo krikštynos. Jos praėjo labai sklandžiai ir smagiai, kadangi krikštyti naujokus padėjo ir atvykę  tėveliai. Po puikių ir nuotaikingų krikštynų, visi drauge vakarojo su tėveliais, šoko ir linksminosi, kaitinosi pirtyje, kepė dešreles, mokėsi šokti bendrą šokį.

Taigi, šios penkios dienos Bijūnų stovykloje, paskatino ansamblio narių kūrybiškumą, mokė būti vieningiems ir pasitikintiems savimi. Štai kaip puikiai pradėtas vasaros sezonas su dainų ir šokių kolektyvu ,,Tarškutis“! Dėkojame Alytaus miesto savivaldybei, kuri skyrė finansavimą iš švietimo programos, įgyvendinančios vaikų ir mokinių veiklos projektus. Smagiai ir turiningai pailsėję liepos mėnesį vyksime atstovauti Alytaus miestui į tarptautinį vasaros festivalį Italijoje.

Danielė Svinkūnaitė

AJC dainų ir šokių ansamblio „Tarškutis“ muzikantė

Share this…

Recommended Articles

Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial

Facebook