DofE programa jau ir Jaunimo centre

The Duke of Edinburgh‘s International Award – pasaulyje pirmaujanti neformaliojo ugdymo programa jaunimui nuo 14 iki 24 metų, padedanti jaunuoliams geriau pažinti save, tobulėti ir ugdytis gyvenimui ir karjerai reikalingus įgūdžius. Nuo programos pradžios – 1956-ųjų – milijonai jaunų žmonių dalyvavo programoje daugiau kaip 130-yje pasaulio šalių ir teritorijų. 2006 m. prisijungė ir Lietuva! Kiekvienais metais daugiau nei 1,3 milijono jaunuolių pasaulyje pradeda savo kelionę tobulėjimo tikslų link.

DofE Lietuva komanda – vysto ir plėtoja programą šalyje, kad kuo daugiau jaunų žmonių iš visos Lietuvos turėtų galimybę joje dalyvauti – siekti asmeninių tobulėjimo tikslų.

Dalyvaudami DofE apdovanojimų programoje jaunuoliai išsikelia individualius asmeninio tobulėjimo tikslus ir savo laisvalaikiu siekia jų. Programa pagal amžių yra išskirstoma į tris pagrindinius lygius, kuriuos įgyvendinus gaunamas įgūdžių ir nuopelnų įvertinimo sertifikatas kartu su lygio ženkleliu. Šios programos sertifikatas yra pripažįstamas tiek Lietuvoje, tiek užsienio šalyse.

Dalyvaujant DofE programoje dalyviui suteikiamos galimybės:

  • Susirasti naujų draugų;
  • Mokytis tolerancijos savo komandos draugų atžvilgiu;
  • Išmėginti veiklas, kurių dar nėra mėginę;
  • Geriau susipažinti su savo stiprybėmis ir silpnybėmis;
  • Patirti nuotykių;
  • Pasiruošti tolimesniems savo gyvenimo etapams.

DofE apdovanojimai yra ypatingai vertinami darbdavių, nes parodo jaunuolių gebėjimą motyvuoti save, mokytis iš patirties bei efektyviai planuoti savo veiklą.

Plačiau apie programą: www.dofe.lt

Тapk šios bendruomenės dalimi ir prisijungsi prie tų, kurie mėgsta bendrauti, keliauti, patirti nuotykių ir nuolatos tobulėti.

Susidomėjai? Kreipkis į Alytaus jaunimo centro dainų ir šokių ansamblio „Tarškutis“ mokytojus Rimą ir Leonidą Moisejenkus, dirbančius 301 kabinete arba į Alytaus jaunimo centro metodininkę Daivą Bagdonienę.

Recommended Articles

Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial

Facebook