Dzūkų dainų ir šokių šventėje mūsų miestą atstovauja Alytaus jaunimo centro šokių kolektyvai

Birželio 2-ąją, 18 val. Alytaus kultūros centro amfiteatre, šurmuliuos jubiliejinė, dešimtoji, Dzūkų dainų ir šokių šventė, kasmet primenanti mums ne tik apie Lietuvos dainų šventę, bet ir iškiliausius mūsų Dzūkijos krašto kompozitorius ar choreografus. 

Anot Rūtos Mekišaitės, šventės organizatorės, Alytaus jaunimo centro choreografijos mokytojos, šiemet šventėje minėsime ryškią choreografę Irutę Žiūkienę, ilgus kūrybos metus atidavusią būtent Alytui. Šios ryškios choreografės kūrinius pamatysime ir šių metų Dzūkų dainų ir šokių šventės „Draugų rate“ metu. 

Alytaus kultūros centro amfiteatre muzikos ir šokio šventę dovanos daugiau kaip 52 meno kolektyvai, per 1000 dalyvių iš įvairių Lietuvos miestų. Šventės choristų ir šokėjų gretose išvysime kolektyvus iš Alytaus miesto ir rajono, o juos papildys svečiai iš Kauno, Vilniaus, Marijampolės, Kalvarijos. Tarp kurių – Vilniaus Balio Dvariono dešimtmetės muzikos mokyklos choras „Viva Voice“.

Džiaugiamės, kad šventėje „Draugų rate“, dalyvaus ir Alytaus jaunimo centro šokių studijos „Rūta“ moterų ir merginų grupės (mokytoja Rūta Mekišaitė), dainų ir šokių ansamblio „Tarškutis“ jaunučių, merginų ir suaugusiųjų šokėjų grupės (mokytoja Justina Vitkauskienė), šokių studijos „Tau“ senjorių grupė (mokytoja Neringa Vekeriotaitė).

Share this…

Recommended Articles

Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial

Facebook