Grožio studija „Femina Laeta“, mokytoja Aliona Čikiševienė

 

Veiklos pobūdis

Grožio studija „Femina Laeta“

Mokytojo vardas, pavardė

Aliona Čikiševienė

 

Patirtis profesinėje srityje

2017m Pedagoginių – psichologinių žinių kursas.
2016m Profesionalūs vizažo kursai. Įgyta visažisto – kosmetiko kvalifikacija.
2015m Psichologijos kursai „Mokykla tėvams ir auklėtojams“.
2015m Profesionalūs vizažo kursai. Įgyta visažisto kompetencija.
2013m Profesionalaus „Artistry cosmetics“ konsultanto kompetencija.
Nuo 2013m vizažo praktika, privatus paslaugų teikimas.
1999m „Grožio mokykla“
2000m – 2013m.

Ko išmoks vaikai Jūsų užsiėmimų metu?

Grožio studija „Femina Laeta“ – tai vieta, kur galima gauti bendrą informaciją apie makiažo atlikimo technikas, konkrečių sau tinkančių priemonių pritaikymą, ugdyti bendrą grožio srities tendencijų suvokimą, remiantis istorine makiažo ir kosmetikos raida, šiuolaikine kultūra, įvairių šalių tradicijomis ir mokymais, geriausiais pasaulinės grožio sferos specialistų pavyzdžiais. Čia siekiama ugdyti grožio mylėtojus, grožio saviveiklos dalyvius, grožio ir sveikos gyvensenos propaguotojus. Siekiame, kad pradiniai grožio veiklos įgūdžiai būtų tinkamo profesinio lygio.  

Kuo ypatingas Jūsų vedamas užsiėmimas?

Svarbu, jog čia bus akcentuojamas ne tik išorinio grožio kūrimas, puoselėjimas. Mums svarbu moters, merginos vidinis pasaulis plačiąja prasme. Čia formuosime psichologinius įgūdžius, kalbėsime apie pasitikėjimo savimi svarbą, kaip jį ugdyti, nagrinėsime konfliktų sprendimo būdus. Gilinsimės į koloristikos pasaulį – spalvas, jų reikšmę žmogaus vidinei būsenai.

Trumpai apibūdinkite save

Orientuota į veiklą, iniciatyvi ir sugebanti priimti sprendimus. Norinti ir sugebanti greitai mokytis. Sugebanti gerai dirbti komandoje ir atliekant individualias užduotis. Motyvaciniai įgūdžiai (atsidavimas ir pasisekimo siekimas). Bendravimo įgūdžiai (socialumas, dėmesingumas).

Kontaktai:

+370 645 09281,  aliona.ciki@gmail.com

Share

Facebook