Įvyko XIV tarptautinis vaikų ir jaunimo šiuolaikinės muzikos vokalistų konkursas-festivalis „Dzūkijos žvaigždutės“

„Su pavasariu, su saule, su jaunyste ir daina.
Jūs atvykot į šį festivalį ir užliejot šiluma.
Ačiū Jums, mieli dalyviai,
Ačiū Jums, mieli svečiai,
Ačiū Jums, mieli žiūrovai,
Aš lenkiuosi prieš Jus žemai .“ – kreipėsi IV tarptautinio vaikų ir jaunimo šiuolaikinės muzikos vokalistų konkurso – festivalio „Dzūkijos žvaigždutės 2017‘‘ organizatorė, Alytaus jaunimo centro vokalinės studijos „Boružėlė“ mokytoja – ekspertė Raimonda Remeikienė. 2017m kovo 3 dieną šis festivalis sukvietė per 130 dalyvių iš įvairių Lietuvos miestų: Kauno, Vilniaus, Vilkaviškio, Alytaus, Kauno rajono bei Lenkijos, Seinų miestelio.
Festivalio organizatorę, dalyvius, mokytojus bei žiūrovus sveikino Alytaus jaunimo centro direktorė Jūratė Treigienė, Lietuvos respublikos seimo narys Julius Sabatauskas bei Alytaus miesto tarybos nariai: Nijolė Makštutienė bei Saulius Janulevičius. Žiūrovai negailėjo plojimų dalyviams. Renginį vedė nuostabioji vyresnioji Elza – tai AJC mokytoja Aušra Marcinkevičienė ir mažoji Elzytė – vokalinės studijos „Boružėlė“ dainorėlė Liepa Butrimaitė. Kaip kiekvienais metais buvo įteiktas pereinamasis festivalio prizas – už nuo pirmų „Dzūkijos žvaigždučių“ dalyvaujančiam kolektyvui, tai Vilniaus popchorui „Žemynėlė“ mokytoja Ilona Linkevičiūtė. Tai I-osioms „Dzūkijos žvaigždutėms“ įsteigtas Rasos Kazlauskienės pereinamasis prizas, kuris nuolat sugrįžta ir vėl iškeliauja pas laimėtojus.
Šviesų efektai, rūbų spalvingumas, scenos balionų puošnumas, dainos- sudarė festivalio visumą. Nei vienas dalyvis neliko nepastebėtas, buvo apdovanotas Alytaus jaunimo centro direktorės Jūratės Treigienės padėka bei statulėle, na, o mokytojai buvo nustebinti Lietuvos seimo nario Juliaus Sabatausko padėkomis , kurias pats kiekvienam mokytojui įteikė scenoje. Organizatorė dėkoja rėmėjams: Dzūkijos TV, FM99, Alytaus žaidimų kambariui „Bubas“, Alytaus jaunimo centrui.
Buvo linksma ir smagu, nes tik atėjus į šį koncertą, kiekvienas svečias buvo sutiktas Alytaus jaunimo centro dainų ir šokio ansamblio „Tarškutis“ polkute, o belaukiant festivalio fojė vyko „Kaziuko mugė“, kur organizatorė taip pat, nepailstanti du renginius organizuojanti vienu metu AJC vokalinės studijos „Boružėlė“ mokytoja ekspertė Raimonda Remeikienė.Čia buvo gardumynų, skanumynų, loterija bei įvairūs rankdarbiai… Galima buvo vaikščioti paskui gerąją „čigoniukę“ (AJC mokytoją Danutę Želnienę), kuri vaišino visus saldainiukais.
Gera nuotaika lydėjo visą sujungtą tos dienos šventę. Svečiai neskubėjo skirstytis po fejerverkų namo… Visi dėkojo, džiaugėsi ir sakė, dar nespėjus grįžti vėl laukiantys jau kito festivalio „Dzūkijos žvaigždutės“ .

Viktorija Ražukaitė

http://dzukijainfo.lt/ivyko-iv-tarptautinis-vaiku-ir-jaunimo-siuolaikines-muzikos-vokalistu-konkursas-festivalisdzukijos-zvaigzdutes/

Share this…

Recommended Articles

Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial

Facebook