Jau ketvirtą kartą Alovėje skambėjo armonikų garsai

Rugpjūčio 17-osios vakarą, visi, kas neabejingi liaudies muzikai ir dainai, laiką smagiai leido Alovės kultūros namuose. Šauniausi šalies armonikieriai susitiko  šventėje-subuvime „Skambėk širdy, nenustok!“, tam, kad primintų tikrąsias mūsų kultūros vertybes, kad tęstųsi tradicija.
Jau ketvirtus metus Alovėje organizuojamas subuvimas pritraukė muzikantus iš Alytaus miesto ir rajono, Varėnos, Lazdijų, Prienų, Utenos, Vilniaus, Jonavos, Raseinių, Širvintų, Druskininkų. Susirinkusius linksmino ir armonikos meistrus scenoje rikiavo bei pats armoniką virkdė vakaro vedėjas Kęstutis Tumynas. Subuvime dalyvavę armonikieriai džiaugėsi, kad sutiko seniai matytus ir susipažino su dar nepažintais instrumento broliais ir sesėmis. Visi kaip vienas pažadėjo grįžti kitais metais. Trečią kartą šventėje dalyvavo Alytaus jaunimo centro dainų ir šokių ansamblio „Tarškutis“ armonikierius Nojus Nedzinskas. Jis šiais metais buvo pats jauniausias iš visų 19-os armonikierių. Šį kartą Nojus atliko mokytojo Leonido Moisejenkos sukurtus kūrinius: „Linksmąjį maršą“ ir „Anūkų polką“.
Džiugu, kad į renginį renkasi įvairaus amžiaus muzikantai iš visos šalies, o jų pasiklausyti suguža vis daugiau muzikos mėgėjų. Renginio organizatorės Alovės kultūros namų direktorės Ramunės Miškauskienės dėka  Alovė tapo mažąja armonikierių sostine!

Dainų ir šokių ansamblio „Tarškutis“ informacija

Share this…

Recommended Articles

Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial

Facebook