Jaunieji žurnalistai tobulinasi socialinių įgūdžių ir finansinio raštingumo kompetencijas

Alytaus jaunimo centro jaunųjų žurnalistų kursų nariai kartu su mokytoja Rūta Jasioniene tęsia dalyvavimą tarptautinėje socialinių įgūdžių ir finansinio raštingumo ugdymo programoje „Aflatoun“. Programa, orientuota į globalųjį ugdymą, nagrinėja ne tik regionines, bet ir pasaulines problemas, skatina ekologijos, ekonomikos, socialinių problemų, darnumo žinių gilinimą.

Sausis buvo skirtas Lietuvos ir užsienio politikai bei kultūrai.

Sausio 22 d. jaunieji žurnalistai susitiko su Alytaus miesto savivaldybės tarybos nariu, kandidatu į Alytaus miesto merus Andriumi Juču. Pažino ne tik kandidatą, bet ir susipažino su savivaldos rinkimų sistema.

Sausio 27 d. mokytoja Rūta dalyvavo Europos pusryčiuose –  susitikime su Europos Parlamento nare Rasa Juknevičiene. Ukraina, Rusija, karas, ES saugumas ir solidarumas su Ukraina – tokios buvo pagrindinės diskusijų temos. 

Sausio 28 d. mokytoja Rūta susipažino su Lietuvos nacionalinio operos ir baleto teatro užkulisiais, Lietuvos muzikų sąjungoje žiūrėjo medijų operą „Traviata“. Tai unikalus ne tik Lietuvoje, bet ir, regis, visame pasaulyje projektas, kurio sumanytoja yra prof. Audronė Žigaitytė-Nekrošienė. Nepaprasta istorija, surinkus atskiras įvairių laikotarpių detales ir jas sujungus į visumą, saugo Lietuvos operos istoriją.

Jaunųjų žurnalistų kursų informacija.

Share this…

Recommended Articles

Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial

Facebook