Jaunųjų žurnalistų kursai: Diena užskaityta!

Greitai 10-ąjį gimtadienį švęsianti jaunoji žurnalistė Agota Kuznecovaitė

rašo apie vieną savo šeštadienį.

Spektaklis „Šokis puodynėje“ arba „Svajonių storulis“ ir kinas „Aviukas Šonas“

                      Išaušta rytas ir jau keliuosi, vos spėju ruoštis, tuoj spektaklis! Jau draugas atėjo! Ei, palauk! Tuoj ateisiu! Jau žygiuojam su Adomu… Spektakli, „Šokis puodynėje“ arba „Svajonių storulis“, mes ateinam! Ir tai vyko teatro kavinėje. Kiek įspūdžių, nors dar net neprasidėjo.

                      Pagrindiniai veikėjai nykštukai Ugnė ir Kukas. Jų šeimininkas pametęs natą, todėl negali groti. Kuko kaip ir šeimininko svajonė surasti pamestą natą. Jie turėjo draugą šaukštelį. Ir išaiškėjo, kad šaukštelis buvo ta pamesta nata! Tai yra smuiko raktas sol! Buvo super smagus spektaklis.

                      Dienos smagioji dalis tuo nesibaigė. Mano draugas Adomas, norėdamas atsidėkoti už spektaklį, pakvietė mane į kino teatrą. Susitarėm susitikti už poros valandų. Susitikus paaiškėjo, kad mes per anksti atėjom, turėjom dar laisvos pusė valandos. Nubėgom į Rotušės aikštę, o tenais gamino spalvingą sagų eglę Tolerancijos dienai. Mus labai maloniai priėmė padėti ir dar pavaišino sausainiais! Laikas prabėgo nejučia.

                      15:30 val. mes jau „Dainavos“ kino teatro salėje, laukiam prasidedant „Aviukas Šonas“ filmo. Filme pasakojo apie labai gražią Aviuko Šono ir mažo ateivio draugystę. Šonas vis bandė padėti mažajam ateiviui sugrįžti į savo planetą pas tėvus. Tikrai verta pamatyti šį filmą!

                      Diena užskaityta!

Share this…

Recommended Articles

Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial

Facebook