Jaunųjų žurnalistų kursai: „Gauruotieji šnipai“. Nuostabus filmas

Jaunieji žurnalistai trečiokė Agota ir šeštokas Ignas sekmadienį po užsiėmimo ėjo į kiną „Gauruotieji šnipai“. Skaitykite Agotos įspūdžius.

                     Štai ir su šeštoku einu į kiną! Visai netikėtai! Visiškai! Manau, svarbu žinoti, kad to šeštoko vardas Ignas. Žinoma, kaip visada, atsisėdame ir įsitaisome.

Gauruotieji šnipai buvo katinas ir žiurkė (žiurkė vyriškos giminės). Jie abu turėjo sunkią užduotį – dirbti kartu ir išsaugoti nykstančias rūšis nuo ledo pabaisos (bent jie tą pabaisą taip vadino).

Katinas ir žiurkė galvojo, kad tas pabaisa, norintis išnaikinti rūšis, buvo daktaras lokys, bet kaip tik jis buvo geras ir gelbėjo visus… Ir galiausiai jie sužinojo… Kas tai padarė… Tai jų vadovas!

Jie manė, kad jis dramblys, bet ne – jis mamutas! Daktaras bandė padėti mamutus išsaugoti ir jam nepavyko. Jis juos išnaikino, o jų vadovas manė, jog jis specialiai tai padarė, ir jam, vaikui, buvo sunku tai suprast. Kai jis užaugo, norėjo keršto! Lokys buvo išsaugojęs vieną mamutę. Tai jį nuramino. Šnipai taip ir išgelbėjo pasaulį! Aš tikrai sužavėta.

Įdomu, kaip Ignas reagavo į šį kiną? Sako, kad jam irgi patiko. Jūs irgi turite pamatyti šį filmą! Jis nuostabus!

Share this…

Recommended Articles

Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial

Facebook