Jaunųjų žurnalistų kursai: kas patinka ir kas nepatinka Alytuje

Man patinka Alytuje „Dainavos“ kino teatras. Man jis patinka, nes jame rodo daug įdomių, gerų ir juokingų filmų. Aš prisimenu, kai su savo drauge Karina eidavome į kino teatrą žiūrėti filmų. Mes žiūrėjome „Liūtas karalius“, „Žaislų istorija 4“ ir „Piktieji paukščiai 2“. Tie filmukai mums be galo patiko. Man dar patinka Alytaus miesto teatras. Man jis patinka, nes jame vaidina žmonės spektakliuose.

Man nepatinka Alytuje tai, kad nėra „Akropolio“, „McDonald’s“ bei kitų pramogų vaikams ir paaugliams.

                                                                                             Ignas Blaževičius

Sveiki, visi skaitytojai! Šįkart papasakosiu, kas, mano nuomone, patinka ir kas nepatinka būtent Alytuje. Galiu iš karto drąsiai sakyti – trūksta dramos, teatro būrelio. Vienas yra Jaunimo centre, bet… Jei nelankai „Drevinuko“, niekaip nepateksi ten.

O gerai yra tas, kad Alytus gan tvarkingas. Jei kas nors sulūžta Miesto sode, iš karto remontuoja! Vieną dieną sulūžę, o kitą dieną jau tobula!

Mano mieste yra daug pramogų vaikams: ir mažiems, ir vyresniems. Yra daug žaidimų, laipynių, aikštelių ir kitokių užsiėmimų. Rotušės aikštėje vasarą netgi būna sėdmaišiai ir šachmatai.

Dar man patinka, kad viskas arti! Vienas žingsnis – ir jau mokykloje tu… Ir! Ir! Miesto sode gyvena dvi voverytės! Ir dar – nelabai seniai mačiau geniuką! Aš myliu savo miestą ALYTŲ! Ačiū, kad perskaitėte.

Agota Kuznecovaitė (9,5 metai)

Alytus žalias ir gražus miestas, šeštas pagal dydį Lietuvoje. Manoma, kad miesto pavadinimas kilęs iš upelio vardo. Upelis Alytupis įteka į Nemuną.

Man Alytuje gyventi patinka, nes gyvenu ramioje vietoje prie pat Nemuno. Alytuje galima laisvai keliauti kojomis. Alytuje yra daug vandens telkinių ir miškų.

Alytus yra padalytas į dvi dalis, dalys sujungtos tiltais. Tai rodo alytiškių draugystę.

Liūdna, kad kai Alytuje atsitiko nelaimė, užsidegė padangų gamykla, didieji miestai neskubėjo į pagalbą.

Norėčiau, kad Alytus būtų didesnis, kad jame gyventų daug žmonių.

Dar norėčiau, kad Alytuje atsirastų vandens atrakcionų parkas ir ledo arena.

Bet vis tiek džiaugiuosi gyvendama Alytuje!

Agnė Griškonytė  

Mano nuomonė apie Alytų yra gera. Man patinka vietos, kur galima atsipalaiduoti ir paleisti mintis. Tačiau yra vienas bet. Pamokos man baigiasi apie keturioliktą valandą, aš gyvenu gan toli nuo mokyklos, todėl namo reikia grįžti viešuoju transportu. Ir jei pavėluoju bent viena minute, reikia laukti pusvalandį, o kartais net valandą.

Norėčiau, kad autobusų grafikai būtų priderinti prie arti esančių mokyklų pamokų tvarkaraščių, ypatingai žiemą ir rudens gale. 

Justina Martutaitytė 

Share this…

Recommended Articles

Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial

Facebook