Jaunųjų žurnalistų kursai: „Tinginių pasakos“ ir „Daktaras Dolitlis“

Jaunųjų žurnalistų kursai: „Tinginių pasakos“ ir „Daktaras Dolitlis“

Puikus rytas! Laikas keltis ir ruoštis laukimui! Laukiu, laukiu ir laukiu… Oi, draugė Goda ateis anksčiau! Nieko baisaus, dar užeis į svečius, galėsime trumpai pažaisti. Jau laikas. Einame į lėlių teatro „Aitvaras“ spektaklį „Tinginių pasakos“ ir ištisai juokiamės, nes tik pokštus ir traukiame!

Mes jau viduje. Spektaklis prasideda. Pasakojo apie tinginių miestelį. Vieną kartą į tą miestelį atvyko berniukas. Žinoma, pradžioje jam labai patiko tingėti, bet po to jis jau visiškai buvo nepatenkintas viskuo ir labai užsinorėjo dirbti. Viskas baigėsi tuo, kad berniukas užmigo ir pabudęs atsidūrė ten, kur ir buvo, savo mieste!

Po spektaklio kartu su Goda nuskubėjome dar ir į kino filmą „Daktaras Dolitlis“. Mes susėdome ir pasiruošusios laukėme pradžios. Daktaras Dolitlis buvo nepaprastas vyras, jis mokėjo gyvūnų kalbą. Jis turėjo žmoną, tik ji paskendo jūroje… Dolitlis buvo uždaręs ligoninę nuo tada, kai mirė jo žmona. Tačiau gelbėdamas karalienės gyvybę suprato, kad reikia jam ir toliau gydyti pasaulio gyvūnus ir žmones! Buvo super įdomus filmas ir spektaklis taip pat!

Agota Kuznecovaitė (10 m.)

Share

Facebook