Kitoks Alytaus miesto mokinių tarybų bendradarbiavimas: naktis drauge

Alytaus miesto bendruomenės centre praėjusį savaitgalį vykusiame renginyje dalyvavo Adolfo Ramanausko-Vanago, Putinų, Šv. Benedikto ir Jotvingių gimnazijų tarybos. Idėja organizuoti naktį kilo kovo pradžioje, kai susitiko Jotvingių ir Putinų gimnazijų mokinių tarybos ir buvo iškelta problema dėl nepakankamo mokinių tarybų bendradarbiavimo mūsų mieste.

Džiugu, kad jaunimui tokia veikla įdomi (kitaip ir būti negali), nes visą naktį ne tik smagiai leidome laiką, bet ir artimiau susipažinome, tobulinome darbo komandoje įgūdžius, klausėmės mokymų apie motyvaciją ir laiko planavimą. Prie pirmą kartą rengtos mokinių tarybų nakties prisidėjo kiekvienas dalyvis: pirmininkai derino organizacinius klausimus, o mokinių tarybų nariai ruošė aktyvias veiklas.

Nors grįžome pavargę ir išsekę, tačiau tokie renginiai turi pozityvią pusę, kuri nusveria sunkumus. Alytuje didelė gimnazijų konkurencija, ir 10 valandų trukęs renginys yra puikus pavyzdys, kaip mokiniams padėti suvokti, kad visi eina ta pačia linkme ir perdėtai konkuruoti nėra prasmės. Bendravome, susiradome naujų draugų, užmezgėme ryšius ir palaikysime juos ateityje. Net neabejojame, kad tai taps tradicija!

Esame dėkingi Lietuvos moksleivių sąjungos mokymų vadovui Rokui Štreimikiui (jis ir Jaunimo centro jaunųjų žurnalistų kursų narys) ir Lietuvos jaunimo organizacijų tarybos valdybos nariui Vladui Polevičiui už suteiktas žinias ir produktyvius mokymus. Dėkojame už dovanas „City pizza“. Ačiū už modernias ir jaunimui idealias patalpas Alytaus miesto bendruomenės centrui ir, be abejo, fantastiškiems kuratoriams bei mokytojams, kurie globojo mus visą naktį.

Tai yra nauja pradžia!

Edvinas Česnulis

Renginio organizatorius ir iniciatorius,

Jotvingių gimnazijos mokinių prezidentas

 

Lietuvos moksleivių sąjungos mokymų vadovas, Alytaus jaunimo centro jaunųjų žurnalistų kursų narys Rokas Štreimikis.

Share this…

Recommended Articles

Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial

Facebook