„Pavasariniai žiedai–2015”

Dar neprasiskleidus pavasariniams žiedams, bet pavasariui drąsiai žengiant pirmuosius žingsnius, šių metų balandžio 15 dieną Dauguose nuskambėjo tradicinis VII-asis respublikinis jaunųjų atlikėjų lopšinių ir lyrinių pjesių konkursas „Pavasariniai žiedai – 2015“. Šis pavasarinis ir labai įdomus renginys sukvietė apie 150 konkursantų iš visos Lietuvos ir  buvo atlikta apie 80 įvairaus žanro kūrinių. Konkursantai atvyko iš Druskininkų, Marijampolės, Vilkaviškio, Elektrėnų, Alytaus, Varėnos, Lazdijų, Kauno, Garliavos, Kalvarijos. Konkursas labai savitas ir įdomus tuo, kad jame skambėjo tik lopšinės ir lyrinės pjesės, atliekamos įvairiose konkurso dalyvių grupėse: solistų instrumentalistų, solistų vokalistų ir įvairios sudėties ansamblių.

Labai džiugu, kad ir Alytaus jaunimo centro mokiniai aktyviai dalyvavo šiame konkurse. Savo mokinius konkursui „Pavasariniai žiedai – 2015“ ruošė Alytaus jaunimo centro vokalinės studijos mokytoja Dalia Kazlauskienė, fortepijono klasės mokytoja Lina Kaminskienė, vokalinės studijos mokytoja Aldona Ramanauskaitė ir gitaros klasės mokytojas Zigmas Šileikis.

Puikia pavasarine nuotaika ir džiuginančiais rezultatais Alytaus jaunimo centro mokiniai grįžo iš konkurso į namus, parsiveždami net tris laureatų diplomus, keturis diplomantų diplomus ir padėkos raštus. Apdovanoti laureatų diplomais buvo Aurelija Baliukynaitė, vokalinės studijos mokytojos Dalios Kazlauskienės mokinė, Aleksandra Ivanauskaitė, fortepijono klasės mokytojos Linos Kaminskienės mokinė ir Hubertas Kazlauskas, gitaros klasės mokytojo Zigmo Šileikio mokinys. Diplomantų diplomais už puikiai atliktą muzikinę programą džiaugėsi Miglė Vaitkevičiūtė, vokalinės studijos mokytojos Dalios Kazlauskienės mokinė, Beatričė Bankauskaitė, vokalinės studijos mokytojos Aldonos Ramanauskaitės mokinė ir tos pačios vokalinės studijos mokytojos paruoštų ansamblių mokiniai už atliktas „Karalių lopšinė“ ir „Laisvi drugeliai“ dainas.

Sveikiname visus savo mokinius su puikiai atliktais kūriniais ir labai džiaugiamės jų sėkme šiame konkurse. Labai norime padėkoti vokalinės studijos draugui gitaristui Edgarui Akopdžanjanui ir gitaros klasės mokiniui Justinui Miglinui (mokytojas Zigmas Šileikis) už akompanavimą atliekant vokalinius kūrinius.

Dėkojame Alytaus rajono meno ir sporto mokyklos organizatoriams ir kuratoriams už puikų  pavasarinį renginį, nuoširdų bendradarbiavimą ir palinkėti, kad „Pavasariniai žiedai‘ dar ilgus metus džiugintų mus visus.

AJC vokalinės studijos mokytoja Dalia Kazlauskienė

Recommended Articles

birmingham massage parlor review 2 on 1 asian freaks

Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial

Facebook