ALYTAUS JAUNIMO CENTRAS KVIEČIA MOKYTIS

Vaikus ir suaugusius į šias veiklas:

Vokalinė studija „Šypsena“ (mokytoja metodininkė Dalia Kazlauskienė)
Vokalinė studija „Astrėja“ (vyr. mokytojas Stasys Mikalonis)
Vokalinė studija „Boružėlė“ (mokytoja ekspertė Raimonda Remeikienė)
Vokalinė studija (vyr. mokytojas Nerijus Malinauskas)
Vokalinė studija (mokytoja metodininkė Aušra Pajedaitė-Jarmalavičienė)
Vokalinė studija „BelCanto“ (mokytoja ekspertė Aldona Ramanauskaitė)
Akordeonas (vyr. mokytoja Lina Kaminskienė)
Fortepijonas (vyr. mokytoja Irena Vaitkevičienė)
Fortepijonas (vyr. mokytoja Lina Kaminskienė)
Gitara (vyr. mokytojas Augustinas Šeduikis)
Gitara (mokytojas Zigmas Šileikis)
Gitara (mokytojas Andrius Abromavičius)
Gitara  (mok. Arūnas Ščetilnikovas)
Klavišiniai instrumentai (vyr. mokytojas Antanas Bačiuška)
Klavišiniai instrumentai (vyr. mokytojas Stasys Mikalonis)
Mušamieji instrumentai (mokytojas Kęstutis Leonavičius)
Lengvosios muzikos orkestras ( mokytojas Romualdas Stankevičius)
Smuikas (vyr. mokytoja Regina Makselienė)
Saksofonas (mok. Arūnas Ščetilnikovas)
Fortepijonas (mokytoja metodininkė Rita Leitanienė)
Baleto studija „Jete“ (vyr. mokytoja Raminta Parchomenkienė)
Šiuolaikinio šokio studija „Vakarė“ (mokytoja ekspertė Aušra Saulevičiūtė)
Šiuolaikinio šokio studija „Vakarė“ (mokytoja Simona Bujanauskaitė)
Vokalinė studija „Boružėlė“ choreografija (mokytoja Henrika Karnickaitė)
Vokalinė studija „Boružėlė“ choreografija (mokytoja metodininkė Aušra Marcinkevičienė)
Šokių studija „Rūta“ (vyr. mokytoja Rūta Mekišaitė)
Šokių studija „Tau“ (mokytoja Neringa Vekeriotaitė)
Dainų ir šokių ansamblis „Tarškutis“ (mokytoja ekspertė Rima Moisejenkienė ir mokytojas Leonidas Moisejenka)
Dainų ir šokių ansamblis „Tarškutis“ choreografija (mokytoja metodininkė Dalia Romanova)
Dainų ir šokių ansamblis „Tarškutis“ choreografija (mokytoja Justina Vitkauskienė)
Dailės studija (mokytojas Andrius Grigaliūnas)
Dramos studija „Skrajokliai“ (mokytoja ekspertė Ieva Ivanauskienė)
Keramikos studija „Vingiorykštė“ (vyr. mokytoja Ilona Junevičienė)
Dailės studija suaugusiems (mokytojas metodininkas Vidmantas Jankauskas)
Siuvimo dizaino studija (mokytoja Nijolė Katauskienė)
Braižomosios grafikos ir kompozicijos studija (vyr. mokytoja Danutė Želnienė)
Maketavimo ir konstravimo studija (vyr. mokytoja Danutė Želnienė)
Projektavimo programos AutoCad mokymas (vyr. mokytoja Danutė Želnienė)
Meninės fotografijos studija (mokytoja Sandra Degutytė)
Asmenybės ugdymo studijos „Mamos ir mažylio studija“ (mokytoja Sandra Kazlauskaitė)
Dailės ir keramikos studija (mokytoja Monika Večkienė)
Dramos studija (mokytojas ekspertas Jonas Gaižauskas)
Kompiuterinės kūrybos kursai (mokytoja Virginija Urbanovičienė)
Jaunųjų žurnalistų kursai (vyr. mokytoja Rūta Jasionienė)
Grožio ir sveikos gyvensenos studija „Femina Laeta“ (mokytoja Aliona Čikiševienė)
Anglų kalbos kursai (vyr. mokytoja Jurgita Dimšienė)

REIKALINGI DOKUMENTAI

  • Prašymas priimti
  • Paslaugų teikimo sutartis

* dokumentai priimami Alytaus jaunimo centro raštinėje arba el. paštu ajc@ajc.lt


ŠABLONAI
Prašymas priimti (TIK SUAUGUSIEMS IR RAJONO UGDYTINIAMS)
Paslaugų teikimo sutartis

Facebook