Veiklos pobūdis

 

Siuvimo dizaino studija

Mokytojo vardas, pavardė

Nijolė Katauskienė

Ko išmoks vaikai Jūsų užsiėmimo metu?

Siuvimo dizaino studijos ugdytinių programa  mažose grupėse Ugdytinės išmoks siūti įvairiomis siuvimo mašinomis jas prižiūrėti, reikalui esant pašalinti gedimus.
Susipažins su įvairiomis figūromis, pagal kurias galės pritaikyti tinkamus modelius, audinius. Išmoks pažinti audinių kokybę, taip pat įvertinti pasiūto gaminio kokybę.
Išmoks padaryti brėžinius, juos sumodeliuoti pagal individualias figūras. Susipažins su įvairiomis siuvimo technikomis. Pasisiūti savo sukurtų, sumodeliuotų ir  gaminių ne tik sau, bet ir draugams.
Darbas vyksta mažose grupėse. Ugdytinės patiria kūrybinį džiaugsmą, dalijasi savo patirtimi.

Kuo ypatingas Jūsų vedamas užsiėmimas?

Visos moksleivės ir suaugusios užsiėmimuose jaučiasi puikiai. Kūryba pralaisvėja ir ugdytinės kuria su užsidegimu. Dalijasi savo patirtimi, stengiasi gauti kuo daugiau informacijos, kad galėtų savarankiškai dirbti ir kurti namuose.

Sukurtus ir pasiūtus gaminius stengiamės visuomet pademonstruoti vienos kitoms per pamokas, šeimos nariams, draugams, kolegoms.

Mokslo metų pabaigoje vyksta bendras visų grupių renginys per kurį visos galime pasidžiaugti vena kitos sukurtais ir pasiūtais gaminiais.

Trumpai apibūdinkite save

Esu reikli tiek sau tiek ugdytinėms. Stengiuosi kuo efektyviau vesti užsiėmimus, kad gautų maksimaliai informacijos.

Kontaktai:
  nyliukassm@gmail.com

Alytaus jaunimo centro siuvimo ir dizaino studijos mokinės projekto darbų pristatyme pažadino moteriškumą

 

Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial

Facebook