Šokių studija „Tau“ lankėsi Valdovų rūmuose

Šokių studija „Tau“ lankėsi Valdovų rūmuose

Artėjant Didžiosioms metinėms šventėms Alytaus jaunimo centro šokių studijos „Tau“ vadovės Neringos Vekeriotaitės iniciatyva gruodžio 14 d. vykome į Nacionalinį muziejų Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės valdovų rūmus. Edukacinės ekskursijos metu susipažinome su Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės istorija, literatūra, muzika ir asmenybėmis bei Lietuvos didžiųjų kunigaikščių dvaro buitimi. Aplankėme tarptautinę parodą ”Radvilos. Kunigaikščių istorija ir paveldas“. Parodos unikalus eksponatai pasakoja apie garsiausios Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės kunigaikščių Radvilų giminės kilmę, istoriją, jų indėlį į valstybės politiką, kultūrą ir meno raidą.

Vienoje iš gražiausių menių, skambant gyvai muzikai, mokėmės šokti senuosius istorinius šokius: diduomenės šokius pavaną ir galjardą bei miestiečių – branlį. Nepakartojama emocija.

Katedros aikštėje grožėjomės Vilniaus Kalėdinės eglutės spalvomis, Kalėdinėje mugėje pirkome lauktuves. Su gera nuotaika, didžiuodamiesi, kad esame darnaus kolektyvo nariai, grįžome namo.

Share

Facebook