Menu

„Tarškučio“ grybų šventė

Rugsėjo 29-ąją dieną būrys energingų „tarškučių“ ir jų tėvelių kartu smagiai praleido šeštadienio popietę Dzūkijos nacionalinio parko ir Čepkelių valstybinio gamtinio rezervato direkcijos Merkinės lankytojų centre. Čia jau antrus metus ansamblio tėvų komiteto iniciatyva rengiama Grybų šventė.

Diena buvo kupina veiklų, staigmenų ir siurprizų. Pradžioje pasiskirstėme į dvi komandas – “Bobausiai” ir “Gražiosios baltukės ir grūzdas”. Dvi valandas  rinkome grybus, nes varžėmės  dėl gražiausio, didžiausio ir daugiausiai grybų surinkusios komandos vardo. Į aktyvias veiklas buvo įtraukti ir mažieji „tarškučiai“,  kurie džiaugėsi šia švente piešdami ir kurdami įvairius rankdarbius, naudojant gamtos gėrybes. Visiems nugalėtojams ir konkursų dalyviams buvo įteiktos saldžios dovanos.

Šventės metu tvyrojo puiki nuotaika, skanavome tėvelio Sauliaus Juškevičiaus ant laužo  virto troškinio ir nepamiršome aukciono, kuriame galėjome įsigyti įvairių žiemai konservuotų, marinuotų, džiovintų ir kitokių gėrybių.

Svaja Romanovaitė
Dainų ir šokių ansamblio „Tarškutis“ muzikantė ir šokėja

 

Kategorijos:   Naujienos

Facebook