,,Tarškutis’’ grojo, šoko ir dainavo ,,Grok, Jurgeli’’ šventėje Kaune

Šilta ir daininga „Grok, Jurgeli” šventė, nepaisant visų šiuo metu iškilusių iššūkių, vėl sukviet visus smagiai ir saugiai praleisti dar vieną nepakartojamą popietę kartu su šauniausiomis liaudiškos muzikos kapelomis iš visų šalies regionų. Pabuvome kartu šventėje, kuri gyvuoja jau daugiau nei pusę amžiaus. Ją daugelis pamilo dar vaikystėje, o smagiai skambančios kapelų dainos lydi ir džiugina mus įvairiomis progomis. Naujos ar gerai žinomos ir pasiilgtos kapelų dainos, kurioms visi kartu iš širdies galėjome pritarti, smagūs šokiai ir šmaikštūs pokštai tikrai nepaliko abejingų. Kiekvienas pats galėjo pasijusti šventės dalimi ir į namus grįžo sušilęs, emociškai prisipildęs.

Koncerte dalyvavo kapelos: „Lėvena” (Panevėžio r.), „Radvija” (Radviliškis), „Karčema” (Šilutė), „Punelė” (Alytaus r.), „Gaspadorius” (Skuodo r.), „Ūkininkas”, „Pivašiūnai”, Zyplių dvaro kapela. 52-osios respublikinės kaimo kapelų šventės ,,Grok, Jurgeli‘‘ svečias – Alytaus jaunimo centro dainų  ir šokių Alytaus ansamblis „Tarškutis”.

„Grok, Jurgeli“ vedė puikus duetas – renginių vedėjas bei atlikėjas dzūkas Giedrius Leškevičius su ilgamete šventės vedėja aktore Birute Prekevičiūte. Kas nors kartą juos girdėjo, tikrai norėjo vėl išvysti. Vedėjų gera nuotaika, subtilus humoro pliūpsnis kaskart sušildo ir pralinksmina dalyvius ir žiūrovus. Laikas pralekia labai greitai ir taip nesinori, kad šventė pasibaigtų…gera žinia ta, kad esame pakviesti dalyvauti ir 2022-aisiais metais.

AJC dainų ir šokių ansamblio ,,Tarškutis‘‘ informacija

Share this…

Recommended Articles

Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial

Facebook