„Tarškutis“ tradiciškai poilsiavo Bijūnų kaime

                      Alytaus jaunimo centro dainų ir šokių ansamblio „Tarškutis” nariai, po ilgo karantino išsiilgę bendravimo ir draugų, vasaros sezoną atidarė Bijūnų kaime, Trakų rajone. Birželio 25-30 dienomis ansambliečiai tradicinėje kultūrinėje-poilsinėje stovykloje prie Nemačiūnų ežero jau trečius metus iš eilės drauge kuria nepamirštamas akimirkas bei linksmai leidžia laiką. 

                      Kiekvienas saulėtas rytas Bijūnuose prasidėdavo švilpuko garsu, kuris kviesdavo vaikus į mankštą. Po jos „kultūros ministerija” pristatydavo dienos veiklą. Ansamblio nariai intensyviai ruošdavosi įvairioms užduotims visos stovyklos metu: buvo kuriami pasirodymai šokių vakarui, filmuojami vaizdo klipai, statomi vaidinimai, tapomi paveikslai, inscenizuojamos pasakos vykusiam „menų festivaliui”, taip pat susiskirstę komandomis piešėme ir vėliavas, kuriose vaizdavome tai, kas telpa žodyje „Tarškutis”. Buvo apdovanoti kūrybiškiausiai, originaliausiai bei autentiškiausiai pasirodę ansambliečiai. Žinoma, judrūs žaidimai, vakarinės diskotekos, vykusios orientacinės bei tinklinio varžybos tikrai neleido nuobodžiauti, o išvargę po jų atsigaivindavome nuostabiame Nemačiūnų ežero vandenyje. Verta paminėti, jog lavinome ne tik kūną, tačiau ir protą per vykusius susipažinimo žaidimus, įvairias viktorinas. Taip pat sulaukėme svečių iš Alytaus miesto visuomenės sveikatos biuro. Turėjome progą ne tik sudalyvauti estafetėse, bet išgirdome ir begalę naujų dalykų apie sveiką gyvenseną, mitybą, žmogaus kūną. Visi vaikai noriai bei įnirtingai įsitraukė į veiklas, kurios padėjo suartėti, tapti bendruomeniškesniais kolektyvo nariais. Džiugu, jog kiekvienais metais gretos vis gausėja ir sulaukiame naujų stovyklautojų. Na, o naujokų krikštynos daugeliui tampa nepamirštamu reginiu. Nuotaikinga atmosfera, neblėstančios šypsenos, juokas – visa tai ir dar daugiau sukuria ši jau tradicija tapusi stovyklos dalis. 

                      Paskutinįjį vakarą visi drauge susėdę aplink laužą dainavome liaudies dainas, grojome, šokome, kepėme zefyrus, dalinomės susikaupusiais įspūdžiais. Laikas stovykloje prabėgo nenumaldomai greitai, tačiau per šį laikotarpį kiekvienas kažką įsinešėme į širdį – tapome kūrybiškesni, nuoširdesni, susiradome naujų draugų, galbūt išmokome atsiprašyti ar padėkoti, supratome, ką reiškia būti vieningiems. „Tarškučio” jauniausieji ir vyriausieji ansambliečiai su nekantrumu jau laukia kitų metų vasaros, kada vėl drauge galės kurti nepamirštamus prisiminimus. 

Greta Mejerytė

AJC dainų ir šokių ansamblio „Tarškutis“ šokėja

Daugiau nuotraukų rasite:

https://www.facebook.com/media/set/?vanity=AlytausJaunimoCentras&set=a.4579016845462899

Share this…

Recommended Articles

Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial

Facebook