,,VAIKYSTĖS SPALVOS‘‘ STEBINO SAVO SPALVOMIS

Balandžio 27 d. Kalvarijos savivaldybės kultūros centre vyko 7-asis respublikinis vaikų ir jaunimo dainų ir šokių festivalis „Vaikystės spalvos”, kurį organizavo Kalvarijos savivaldybės kultūros centro choreografė Loreta Vasikonytė.

Šiais metais į festivalį sugužėjo 35 kolektyvai iš įvairių Lietuvos kampelių: Vilniaus, Kauno, Panevėžio, Jonavos, Alytaus, Birštono, Prienų, Šakių, Vilkaviškio, Marijampolės ir, žinoma, Kalvarijos bei Punsko (Lenkija). Renginio pradžioje visus festivalio dalyvius ir žiūrovus sveikino ir sėkmės linkėjo Kalvarijos savivaldybės  kultūros centro direktorė Laima Kupstienė. Ji pasidžiaugė, kad dainos ir šokiai Kalvarijoje turi ilgalaikes tradicijas ir nuoširdžiai dėkojo kolektyvams už dainų ir šokių puoselėjimą linkėdama kuo geriausios kloties džiuginant žiūrovus savo pasirodymais. Taip pat renginyje dalyvavo ir žodį tarė Kalvarijos savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas Karolis Babeckas, kuris įteikė mero Vinco Plikaičio padėką festivalio organizatorei Loretai Vasikonytei.

Festivalyje daugiau kaip 400 dalyvių surengė įvairių žanrų pasirodymus. Juos visus pristatė ir pakilią nuotaiką renginio metu  skleidė vedėjos Emilija Vievesytė ir Samanta Glaveckaitė. Festivalio metu kolektyvai pynė nuotaikingą dainų ir šokių pynę, stebino kostiumų įvairove ir gera nuotaika. Iš Alytaus jaunimo centro šį kartą festivalyje dalyvavo dainų ir šokių ansamblis ,,Tarškutis‘‘ ir vokalinė studija ,,Boružėlė‘‘.

Renginio pabaigoje vadovams buvo įteikti suvenyrai ir padėkos raštai, o kolektyvams – UAB „Mantinga” ir Mantingos labdaros ir paramos fondo saldžios dovanos.

 

Share this…

Recommended Articles

Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial

Facebook