Vokalas
- Vokalinė studija „Šypsena“ (mokytoja metodininkė Dalia Kazlauskienė)
- Vokalinė studija „Boružėlė“ (mokytoja ekspertė Raimonda Remeikienė)
- Vokalinė studija (vyr. mokytojas Nerijus Malinauskas)
- Vokalinė studija „Vaja“ (mokytoja metodininkė Aušra Pajedaitė-Jarmalavičienė)
- Vokalinė studija (mokytoja Jūratė Mokrecovaitė)
Muzikavimas
- Akordeonas (vyr. mokytoja Lina Kaminskienė)
- Fortepijonas (vyr. mokytoja Irena Vaitkevičienė)
- Fortepijonas (vyr. mokytoja Lina Kaminskienė)
- Gitara (vyr. mokytojas Augustinas Šeduikis)
- Gitara (mokytojas Zigmas Šileikis)
- Gitara (vyr. mokytojas Andrius Abromavičius)
- Gitara (mok. Arūnas Ščetilnikovas)
- Mušamieji instrumentai (mokytojas Kęstutis Leonavičius)
- Lengvosios muzikos orkestras ( mokytojas Romualdas Stankevičius)
- Smuikas (vyr. mokytoja Regina Makselienė)
- Saksofonas (mok. Arūnas Ščetilnikovas)
- Fortepijonas (mokytoja metodininkė Rita Leitanienė)
Choreografija
- Baleto studija „Jete“ (vyr. mokytoja Raminta Parchomenkienė)
- Šiuolaikinio šokio studija „Vakarė“ (mokytoja ekspertė Aušra Saulevičiūtė)
- Šiuolaikinio šokio studija „Vakarė“ (mokytoja Simona Praspaliauskienė (atostogose)
- Šiuolaikinio šokio studija „Vakarė“ (mokytoja Greta Žogelytė)
- Vokalinė studija „Boružėlė“ choreografija (mokytoja metodininkė Renata Vaikšnorienė)
- Šokių studija „Rūta“ (vyr. mokytoja Rūta Mekišaitė)
- Šokių studija „Tau“ (mokytoja Neringa Vekeriotaitė)
- Šokių studija „Svaja“ (mokytoja Rūta Graužlienė)
Liaudies muzika, folkloras
- Dainų ir šokių ansamblis „Tarškutis“ (mokytoja ekspertė Rima Moisejenkienė ir mokytojas Leonidas Moisejenka)
- Dainų ir šokių ansamblis „Tarškutis“ choreografija (mokytoja Justina Vitkauskienė)
Vaizduojamieji menai ir techninė kūryba
- Dailės studija (mokytojas Andrius Grigaliūnas)
- Dramos studija „Skrajokliai“ (mokytoja ekspertė Ieva Ivanauskienė)
- Keramikos studija „Vingiorykštė“ (mokytoja metodininkė Ilona Junevičienė)
- Dailė suaugusiems (mokytojas metodininkas Vidmantas Jankauskas)
- Siuvimo dizainas (mokytoja Nijolė Katauskienė)
- Braižomosios grafikos ir kompozicijos studija (vyr. mokytoja Danutė Želnienė)
- Maketavimo ir konstravimo studija (vyr. mokytoja Danutė Želnienė)
- Projektavimo programos AutoCad mokymas (vyr. mokytoja Danutė Želnienė)
- Meninės fotografija (mokytoja metodininkė Sandra Degutytė)
- Asmenybės ugdymas „Mamos ir mažylio studija“ (mokytoja Sandra Kazlauskaitė)
- Dailė ir keramika (mokytoja Monika Večkienė)
- Drama (mokytojas ekspertas Jonas Gaižauskas)
Kitos veiklos
- Jaunųjų žurnalistų kursai (vyr. mokytoja Rūta Jasionienė)
- Grožio ir sveikos gyvensenos studija „Femina Laeta“ (mokytoja Aliona Čikiševienė)
- Gabių vaikų ugdymo programa miuziklas (mokytojai Jonas Gaižauskas, Ieva Ivanauskienė, Jureta Šametienė)