Eil. Nr. | Renginiai | Data | Vieta, struktūrinis padalinys | Atsakingi |
POSĖDŽIAI, PASITARIMAI
Alytaus miesto savivaldybės švietimo biudžetinių ir viešųjų įstaigų direktorių pasitarimas dėl bendradarbiavimo su Alytaus miesto paslaugų centru | Bus patikslinta | Nuotoliniu būdu | J. Treigienė | |
Alytaus miesto savivaldybės švietimo biudžetinių ir viešųjų įstaigų direktorių pasitarimas dėl Nacionalinės kolektyvinės sutarties sutarimų laikymosi | 4 d. 11.00 val. | Nuotoliniu būdu | J. Treigienė | |
Mokytojų pasitarimas | 6 d. 10.00 val. | Nuotoliniu būdu | J. Treigienė | |
Alytaus miesto savivaldybės švietimo biudžetinių ir viešųjų įstaigų direktorių pasitarimas dėl mokinių pažangos gerinimo | 26 d. 13.00 val. | Alytaus Dainavos progimnazija | J. Treigienė | |
Vadovų pasitarimai | Kartą savaitėje | Direktoriaus kabinete | J. Treigienė | |
Administracijos pasitarimai | Kartą savaitėje 9.00 val. | Direktoriaus kabinete | J. Treigienė |
PEDAGOGINĖ PRIEŽIŪRA
Elektroninio dienyno Tamo pildymo priežiūra: mokinių lankomumo patikra | Per mėnesį | R. Pangonienė | ||
Mokytojų pamokų ir renginių stebėjimas „Mokinių asmeninė pažanga ir pasiekimai“ | Per mėnesį | J. Treigienė R. Pangonienė |
RENGINIAI
ORGANIZUOJAMI RENGINIAI | ||||
Programos „Darni mokykla“ akcija „Pasodinsiu ąžuolą“ | 1–29 d. | Alytaus jaunimo centras | D. Bagdonienė A. Grigaliūnas | |
Suaugusių dailės studijos ,,Fantastika“ mokinių kūrybos darbų paroda | 1 – 29 d. | Pivašiūnų amatų centras | V. Jankauskas | |
Suaugusių dailės studijos ,,Fantastika“ II-os grupės mokinių kūrybos darbų paroda | 1 – 29 d. | Alytaus menų inkubatorius „Menų pirtis“ | V. Jankauskas | |
Renginys ,,Mano kalba, mano Lietuva“, skirtas Lietuvių kalbai ir Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dienai paminėti | 1 d. 16.00 val. | Konferencijų salė | A. Ramanauskaitė A. Pilypaitė D. Bagdonienė | |
Kremenčiuko ir Berdyčivo miestų (Ukraina) vaikų piešinių paroda, skirta Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dienai | 4 – 12 d. | Fojė | I. Baliukonytė D. Bagdonienė | |
Koncertas „Dainuoju Lietuvą“ | 7 d. 17.30 val. | Konferencijų salė | J. Mokrecovaitė I. Baliukonytė | |
Sandros Degutytės fotografijų paroda „Žydinti moteris“ | 8 d. | Alytaus miesto savivaldybės administracija | S. Degutytė | |
Socialinio emocinio ugdymo dienos minėjimo akcija #SEUdiena | 8–15 d. | Fojė | I. Baliukonytė D. Bagdonienė | |
Ilonos Junevičienės keramikos ir Benjamino Jenčiaus akvarelės darbų paroda „Žemė ir vanduo“ | Kovo 9 – balandžio 6 d. | Alytaus audiovizualiųjų menų centras | I. Junevičienė | |
Alytaus jaunimo centro vizualiųjų menų mokytojų darbų paroda „X“ Parodos atidarymas | 13–29 d. 13 d. 16.00 val. | Fojė | A. Grigaliūnas I. Baliukonytė | |
Asmenybės ugdymo studijos mokinių darbų paroda „Nubudimas“ | Kovo 18 – balandžio 19 d. | Alytaus jaunimo centras, Vingio g. 15A | S. Kazlauskaitė | |
Žemės dienos minėjimas „Žeme, dovanok savo šypseną!“ | 20 d. 12.00 val. | Rotušės aikštė | I. Ivanauskienė J. Gaižauskas D. Bagdonienė | |
Pasaulinei vandens dienai paminėti skirtas renginys ir bendrovės „Dzūkijos vandenys“ organizuoto miesto mokinių plakatų konkurso nugalėtojų apdovanojimų šventė | 22 d. 15.00 val. | Didžioji salė | I. Baliukonytė | |
Virtuali mokinių darbų paroda „Velykos“ | 25 d. | Nuotoliniu būdu | S. Degutytė | |
DALYVAVIMAS RENGINIUOSE | ||||
Respublikinis virtualus šiuolaikinės muzikos konkursas „Mūzų įkvėpti“ | 1 d. | Vilniaus Algirdo muzikos mokykla | L. Kaminskienė | |
Konferencija ir paroda „Švietimo kodas“ | 1 d. | Vytauto Didžiojo universitetas, Kaunas | J. Treigienė | |
Šokių konkursas-festivalis „Birštonas Fest 2024“ | 9 d. | Birštono kultūros centras | J. Vitkauskienė R. Moisejenkienė L. Moisejenka | |
Respublikinis jaunųjų pianistų ir kamerinių ansamblių konkursas „Šokių maratonas“ | 11 d. | Vilniaus Naujosios Vilnios muzikos mokykla | L. Kaminskienė | |
Respublikinis jaunųjų talentų konkursas „Skambėk, Dzūkija“ | 16 d. | Varėnos kultūros centras | D. Langvinienė A. Pilypaitė A. Ramanauskaitė | |
Respublikinis vaikų džiazo muzikos festivalis „Džiazo fiesta 2024“ | 23 d. | Kauno I-oji muzikos mokykla | D. Langvinienė | |
RENGINIAI, VYKSTANTYS ALYTAUS JAUNIMO CENTRE | ||||
Alytaus Putinų gimnazijos šimtadienio renginys | 1 d. | Didžioji salė | I. Baliukonytė |
SAVIVALDA, KOMISIJŲ, DARBO GRUPIŲ, METODINĖ VEIKLA, SEMINARAI
Mokymų „Pasidalytosios lyderystės taikymas švietimo įstaigoje: nuo motyvacijos iki įgalinimo“ medžiagos peržiūra | 5 – 29 d. | Nuotoliniu būdu | I. Baliukonytė Mokytojai | |
Atvira pamoka ,,Paci gražiausia – dzūkiška šnekta“, skirta Lietuvių kalbai įprasminti | 18 d. 15.40 val. | 301 kab. | R. Moisejenkienė L. Moisejenka J. Vitkauskienė | |
JRD jaunimo savanoriškos tarnybos programos savanorės veiklos kuravimas | Per mėnesį | R. Pangonienė | ||
ALYTAUS JAUNIMO CENTRO DOKUMENTŲ RENGIMAS | ||||
Alytaus jaunimo centro 2023 metų veiklos ataskaitos ir 2023 metų finansinių ataskaitų rinkinių rengimas | Iki 25 d. | J. Treigienė |
ATASKAITOS, INFORMACIJOS
Pateikti informaciją apie organizuojamus renginius 2024 m. balandžio mėn. | iki 14 d. | R. Pangonienei | Mokytojai | |
Pateikti informaciją apie švietimo biudžetinių ir viešųjų įstaigų pastatų šildymą (kiekvieno pastato atskirai) ir elektros energijos sunaudojimą 2024 m. vasario mėn. | Iki 15 d. įskaitytinai | Google disko lentelėje | J. Biekša | |
Pateikti Alytaus jaunimo centro 2023 m. veiklos ataskaitą ir 2023 m. finansinių ataskaitų rinkinius | Iki 26 d. įskaitytinai | V. Juknevičienei | J. Treigienė | |
Pateikti informaciją apie dalyvavimą renginiuose ir organizuojamą metodinę veiklą 2024 m. balandžio mėn. | Iki 27 d. | R. Pangonienei | Mokytojai |