Virtuali dailės darbų paroda-konkursas „Draugystės spalvos“

Padėkite išrinkti nugalėtojus – iki gruodžio 17 d. balsuokite už labiausiai patikusius darbus spausdami „Patinka“ Alytaus jaunimo centro Facebook paskyroje https://www.facebook.com/438948059469819/posts/3972192216145368/

Draugija ,,Guboja“ kartu su nuolatiniu partneriu ir draugu, Alytaus jaunimo centru, pristato virtualią dailės darbų parodą-konkursą „Draugystės spalvos“, skirtą Tarptautinei žmonių su negalia dienai. Parodos-konkurso dalyviai yra neįgalieji ir sveikieji kūrėjai – Lietuvos specialiosios kūrybos draugijos „Guboja“, jos padalinių ir partnerių (įstaigų, organizacijų) nariai, lankytojai iš Alytaus, Druskininkų, Šiaulių, Joniškio, Vilniaus, Klaipėdos, Elektrėnų ir kt. Parodos-konkurso tikslas – skatinti neįgaliųjų ir sveikųjų kūrėjų saviraišką, tarpusavio supratimą, bendradarbiavimą, supažindinti visuomenę su jų kūrybiniais pasiekimais. Virtualios parodos-konkurso pradžia – gruodžio 3 d. Alytaus jaunimo centro Facebook paskyroje Alytaus jaunimo centras. Facebook paskyroje 2 savaites vyks balsavimas už labiausiai patikusius piešinius ar darbelius, kurio pabaigoje bus išrinkti 10 daugiausiai balsų surinkę darbai. Jų autoriai bus apdovanoti padėkomis ir atminimo dovanėlėmis.Padėkas taip pat gaus ir parodoje konkurse dalyvaujančios įstaigos, organizacijos.Draugija „Guboja“, bendradarbiaudama su padaliniais, veiklos partneriais, kismet organizuoja 5-6 neįgaliųjų dailės darbų parodas su atidarymo, aptarimo, edukaciniais, kitais renginiais įvairių Lietuvos miestų bibliotekose, muziejuose, galerijose, vaikų ir jaunimo centruose, kitose viešose erdvėse. Parodos vyko Vilniuje, Šiauliuose, Klaipėdoje, Alytuje, Druskininkuose ir kituose miestuose. Parodų atidarymų metu neįgalieji kūrėjai pristato savo darbus, o edukacinių program metu susipažįsta su naujomis dailės technikomis, įgyja naujos kūrybinės patirties. Dailės parodinės veiklos tikslas, kad kuo platesnis visuomenės narių ratas susipažintų su neįgaliųjų žmonių kūrybinėmis galimybėmis ir tokiu būdu keistų požiūrį į negalios ištiktuosius. Šiais metais dėl pandeminės situacijos Lietuvoje dalį parodų tenka organizuoti virtualiuoju būdu.

Dailės parodos-konkurso „Draugystės spalvos“ organizatoriai: Lietuvos specialiosios kūrybos draugija „Guboja“ ir Alytaus jaunimo centras. Partneris: Lietuvos specialiosios kūrybos draugijos „Guboja“ Alytaus krašto atstovybė.Draugijos „Guboja“ dailės parodinė veikla dalinai finansuojama iš 2020 m. Neįgaliųjų asociacijų veiklos rėmimo projektui skirtų lėšų.

Lietuvos specialiosios kūrybos draugija „Guboja“ ir Alytaus jaunimo centras. Partneris: Lietuvos specialiosios kūrybos draugijos „Guboja“ Alytaus krašto atstovybė.
Draugijos „Guboja“ dailės parodinė veikla dalinai finansuojama iš 2020 m. Neįgaliųjų asociacijų veiklos rėmimo projektui skirtų lėšų.

Share this…

Recommended Articles

Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial

Facebook