Veiklos pobūdis
Solinis dainavimas
Grupė
Ansamblis
Mokytojo vardas, pavardė

Raimonda Remeikienė – dainavimo mokytoja, Neformaliojo švietimo muzikos (vokalo) mokytoja ekspertė.

Patirtis profesinėje srityje
Tai daugelio tarptautinių, respublikinių konkursų- festivalių laureatai: “Muszelki Wigier“, “Gold carusel“, “Bella Via“…, LTV konkursų laureatai: „Dainų dainelės“ (2004 m.), „Mažųjų žvaigždžių valanda“. Išleisti jau 9 CD diskai: „Boružėlei 5 m.“, „Laiškas saulutei“, „Mamai“, „Su gimimo diena“, „Gimimo diena“, „Viens du trys“, „Boružėlės tortadienis“, „Vaivorykštė ežerą semia“, „Sveikinu ir linkiu“. Sukurta apie 30 videoklipų, išleista DVD „Sveikinu ir linkiu“.

Ko išmoks vaikai Jūsų užsiėmimo metu?
Dėmesys skiriamas į vokalinius įgūdžius, dainavimo mokymą: muzikinę klausą, kvėpavimo pratimus, intonaciją, artikuliaciją, garso išgavimo būdus, ritmo lavinimą. Ugdys sceninę kultūrą, estetinį skonį, atlikėjo bei žiūrovo santykius, vertybines orientacijas, kūrybiškumą, gebėjimus ir patirtį, būtiną asmeniui, kaip kompetentingam Lietuvos piliečiui, mokinio tautiškumą dainoje ir muzikoje, mokinio bendruomeniškumą. Tobulins muzikines žinias.

Kuo ypatingas Jūsų vedamas užsiėmimas?
Mokiniai ugdo muzikinius sugebėjimus, grožį, meną, norą patiems kurti ir bendrauti, ugdo populiariosios muzikos kultūrą, lavina muzikinį, estetinį skonį, tobulina muzikines žinias. Vykdoma vaikų užimtumo prevencija. Ši programa orientuota į jauną žmogų, kultūrinių vertybių puoselėjimą, įtraukiant į veiklą neigiamą socialinę patirtį turinčius vaikus. Besilankantieji atranda save, savo talentus, įgauna daugiau pasitikėjimo savimi, tai skatina dar didesnį norą – per darbą į kryptingą užimtumą daug dėmesio suteikti žinioms, brandžioms vertybinėms nuostatoms. Mokiniai studiją lanko labai noriai, nepraleisdami repeticijų pamokų, stengdamiesi kuo geriau išmokti užduotis ir pranokti kitus. Tai rodo koncertų, konkursų, festivalių padėkos ir diplomai. Mokiniai, gavę pažymėjimą noriai lanko ir toliau, tobulindami savo žinias, kūrybinius sugebėjimus, muzikinius gebėjimus. Vaikų pasiekimai ir pažanga vertinama dažniausiai paskatinimo būdu, padrąsinimu, pagyrimu, siekiant aukštesnių rezultatų, išvykomis į koncertus, konkursus, festivalius, kuriuose vaikų pasiekimai vertinami padėkomis, diplomais, prizais, tėvų, žiūrovų palaikymu.

Trumpai apibūdinkite save
Raimonda Remeikienė – edukologijos mokslų magistrantė, mokytoja ekspertė. Jos pasiekimai įrašyti į žymiausių žmonių knygas; „Kas yra kas Lietuvoje?“ (2007 m.), „Kas yra kas. Kraštiečiai. Alytus“ (2010 m.). Daugelio dainelių ir žodžių ir muzikos autorė, Išleidus vaikams dainelių knygelę „Laiškas saulutei“, vedė seminarus Lietuvoje ir Lenkijoje, lektorė tarptautinės konferencijos- seminaro „Meninio ugdymo problemos: situacija ir analizė“. Daugelio konkursų komisijos pirmininkė, pelniusi daug padėkų.

Mūsų kūrinius galite išgirsti ir pamatyti čia:
„Faja“ „Mes nesustosim“ (muzika ir žodžiai grupės „Faja”) „Tik nusišypsok“ dainuoja Atėja ir Raimonda (m. J.Siurbio, ž. Z.Sadauskaitės) „Šypsenėlė“ dainuoja Deimantė (ž. Z.Sadauskaitės, m. R.Valatkos) „Mamyte“ dainuoja Atėja ir Raimonda (m.J.Siurbio, ž.Z.Sadauskaitės) „Būk laiminga,mama“ dainuoja Atėja ir Raimonda (muzika ir žodžiai R. Valatkos) „Aš nupiešiu mamytei“ dainuoja Atėja ir Raimonda (muzika ir žodžiai R.Valatkos) „Sveikinu tave“ dainuoja Iveta ir Raimonda (muzika ir žodžiai R. Valatkos).

Ugdytinių amžius nuo 3 metų iki 18 metų.

Kontaktai:
8 601 11959  rraaster@gmail.com

Facebook