Mokytojų kontaktai:
Pagal įstaigos vadovybės patvirtintą grafiką ir tarifikuotą valandų skaičių organizuoja mokinių pamokas ir rengia individualias ugdymo programas. Darbuotojas, einantis pareigas, privalo turėti pedagogo kvalifikaciją arba Lietuvos Respublikos švietimo ir mokslo ministro nustatyta tvarka būti išklausęs pedagoginių – psichologinių žinių kursą.

  • Abromavičius Andriusandrius.abromavicius@yahoo.com +37060285558 -vyr. gitaros mokytojas, renginių techninio aptarnavimo darbuotojas (0,25 et.)
  • Burba Lukasburba43@gmail.com +37062123005 – gatvės šokių mokytojas
  • Degutytė Sandrasdegutyte@gmail.com – +37065269063 – meninės fotografijos mokytoja metodininkė
  • Gaižauskas Jonasjonas.gaizauskas@gmail.com – +37068683904 -dramos mokytojas ekspertas
  • Grigaliūnas Andriusandrius.grigaliunas@yahoo.com – +37069538824 – dailės studijos „Vaizduotis“ vyr. mokytojas
  • Ivanauskienė Ievaieva.ivanauskiene@gmail.com – +37061036466 -dramos studijos „Skrajokliai“ mokytoja ekspertė
  • Jankauskas Vidmantasvidmantostudija@gmail.com – +37069833959 -suaugusiųjų dailės studijos „Fantastika“ mokytojas metodininkas
  • Jasionienė Rūtaruta.jasione@gmail.com – +37061145815 -jaunųjų žurnalistų kursų vyr. mokytoja
  • Junevičienė Ilonailona.junevi@gmail.com – +37067633090 – dailės ir keramikos studijos „Vingiorykštė“ mokytoja metodininkė, dailininkė apipavidalintoja (0,25 et.)
  • Kaminskienė Linalinakaminskiene@gmail.com – +37061496286 -fortepijono vyr. mokytoja
  • Karkauskaitė-Ivanauskė Rūtaruta.karkauskaite@gmail.com – +37060575633 – Fizinės parengties ir sveikatingumo mokytoja (pamokos vaikams vyksta lopšelyje-darželyje „Nykštukas“)
  • Karnickaitė Henrikakarnickaitehenrika@gmail.com +37062591114 – šokių studijos „Vakarė“ mokytoja
  • Katauskienė Nijolėnyliukassm@gmail.com – +37067614446 – siuvimo dizaino mokytoja
  • Kazlauskaitė Sandrasandrakazlauskaite@gmail.com – +37062663496 -asmenybės ugdymo studijos, tarpdisciplininio meno studijos, animacijos ir vizualizacijų kūrimo studijos vyr. mokytoja
  • Langvinienė Daliadaliamargox@gmail.com – +37067956597 -vokalinės studijos „Šypsena“  mokytoja metodininkė
  • Leitanienė Ritaleitaniene.rita@gmail.com – +37061136441 – fortepijono klasės mokytoja metodininkė
  • Leonavičius Kęstutiskestutisleon@gmail.com – +37066202359 -mušamųjų instrumentų mokytojas, renginių techninio aptarnavimo darbuotojas (0,25 etato)
  • Makselienė Reginaregina.makseliene@gmail.com – +37065038632 – smuiko klasės vyr. mokytoja
  • Mekišaitė Rūtarucike77@gmail.com – +37067826211, +37061007712, Šokių studija „Rūta“ vyr. mokytoja
  • Moisejenka Leonidastarskutis@gmail.com – +37068765856 – dainų ir šokių ansamblio „Tarškutis“ mokytojas
  • Moisejenkienė Rimatarskutis@gmail.com – +37068780393 – dainų ir šokių ansamblio „Tarškutis“ mokytoja ekspertė
  • Mokrecovaitė Jūratė juratemokrecovaite@gmail.com +37067937728 vokalo studijos mokytoja
  • Naruševičienė Rasa – 8-620-96690 – šokių studijos „Rūta“ akompaniatorė
  • Oškelienė Silvijasilva.oskeliene@gmail.com – +37067834437 – dailės mokytoja metodininkė (pamokos vyksta lopšelyje-darželyje „Girinukas“)
  • Pajedaitė-Jarmalavičienė Aušraausrytepj@gmail.com – +37065787487 – vokalo studijos „Vaja“ mokytoja metodininkė
  • Parchomenkienė Ramintaparchomenkiene@gmail.com – +37063962254 – baleto studijos „Jete“ vyr. mokytoja
  • Pilypaitė Asta asta.pilypaite@gmail.com – +37069801112 – vokalo studijos „Bel Canto“ mokytoja
  • Praspaliauskienė Simonaetumiss@gmail.com – +37062423960 – Šiuolaikinio šokio studijos „Vakarė“ choreografijos mokytoja
  • Aldona Ramanauskaitė – aldonar28@gmail.com – vokalo mokytoja ekspertė
  • Rakauskaitė Silvasilvijari77@gmail.com – +37061478900 – dainų ir šokių ansamblis „Tarškutis“ akompaniatorė, fortepijono vyr. mokytoja
  • Rakauskienė Gintarėrakauskiene@icloud.com +37067097030 – kompiuterinės grafikos kūrybos kursų mokytoja (pamokos vyksta lopšelyje-darželyje „Girinukas“)
  • Remeikienė Raimondarraaster@gmail.com – +37060111959 – vokalinės studijos ,,Boružėlė“ mokytoja ekspertė
  • Saulevičiūtė Aušrasauleviciute@gmail.com – +37067606070 -šiuolaikinio šokio studijos „Vakarė“ mokytoja ekspertė
  • Stankevičius Romualdasdirektoriustrylika@gmail.com – +37060575562 – akompaniatorius
  • Šametienė Juretajuretaleo@gmail.com – +37061482580 – miuziklo vokalo mokytoja metodininkė
  • Ščetilnikovas Arūnasarunasscetilnikovas@gmail.com – +37065773994 saksofono klasės mokytojas, gitaros klasės mokytojas
  • Šeduikis Augustinasaseduikis@gmail.com – +37068737599 – gitaros klasės vyr. mokytojas
  • Vaikšnorienė Renatarenataskorpio@gmail.com – +37061584312 – choreografijos mokytoja metodininkė
  • Vaitkevičienė Irenairutevaitkeviciene@gmail.com – +37065578448 -fortepijono klasės vyr. mokytoja
  • Večkienė Monikamkontakeviciute@yahoo.com – +37067567977 -keramikos studijos vyr. mokytoja (pamokos vyksta lopšeliuose-darželiuose „Vyturėlis“, „Putinėlis“)
  • Vekeriotaitė Neringaneringos.sokiai@gmail.com – +37061040046 – šokių studijos „Tau“ choreografijos mokytoja metodininkė (pamokos vaikams vyksta lopšelyje-darželyje „Pasaka“, Alytaus „Vilties“ mokykloje-darželyje)
  • Vitkauskienė Justinaj.ambrozeviciute@gmail.com – +37067235438 -dainų ir šokių ansamblio „Tarškutis“ choreografijos vyr. mokytoja
  • Želnienė Danutėdanute_zelniene@yahoo.com – +37061675015 – braižomosios grafikos ir kompozicijos studijos vyr. mokytoja
  • Žogelytė Gretazogelyte.greta@gmail.com – +37069052499 – Šiuolaikinio šokio studijos „Vakarė“ choreografijos mokytoja

Aptarnaujantis personalas

  • Ona Dzidziulevičienė  – Valytoja – +370 315 25912
  • Valdas Dzidziulevičius  – Kiemsargis- +370 315 25912
  • Ginutis Bladas  – Pagalbinis darbininkas – +370 315 25912
  • Jūratė Kazlauskienė  – Duomenų įvesties operatorė –  +370 315 65147, +370 315 25912 -ajckas@gmail.com
  • Simas Nedzinskas  – Kompiuterių priežiūros operatorius –  +370 315 25912
  • Albinas Sabonis  – Siuvimo mašinų mechanikas –  +370 315 25912
  • Irena Subačienė  – Valytoja –  +370 315 25912
  • Virginija Žitkauskaitė  – Budėtoja –  +370 315 25912
  • Donatas Dundzys – Budėtojas – +370 315 25724
  • Vida Giedraitienė – Budėtoja – +370 315 25912
  • Aldona Žvirblienė – Rūbininkė-valytoja – +370 315 25915
Share this…
Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial

Facebook