Mokytojų kontaktai:
Pagal įstaigos vadovybės patvirtintą grafiką ir tarifikuotą valandų skaičių organizuoja ugdytiniams užsiėmimus ir rengia individualias ugdymo programas. Darbuotojas, einantis pareigas, privalo turėti pedagogo kvalifikaciją arba Lietuvos Respublikos švietimo ir mokslo ministro nustatyta tvarka būti išklausęs pedagoginių – psichologinių žinių kursą.

  • Abromavičius Andriusandrius.abromavicius@yahoo.com 8-602-85558 -vyr. gitaros mokytojas, garso operatorius (0,25 et.)
  • Balevičiūtė Kamilė – kamilebalev2@gmail.com šiuolaikinio šokio studijos „Vakarė“ mokytoja
  • Bielevičienė Irena – irenabalsas@gmail.com mokytojo padėjėja
  • Čikiševienė Alionaaliona.ciki@gmail.com – 8-645-09281 – grožio ir sveikos gyvensenos mokytoja
  • Degutytė Sandrasdegutyte@gmail.com – 8-652-69063 – meninės fotografijos mokytoja metodininkė
  • Gaižauskas Jonasjonas.gaizauskas@gmail.com – 8-686-83904 -dramos mokytojas ekspertas
  • Graužlienė Rūtaruta30uk@yahoo.co.uk – 8-699-39054 – šokių studijos „Svaja“ mokytoja ekspertė
  • Grigaliūnas Andriusandrius.grigaliunas@yahoo.com – 8-695-38824 – dailės studijos „Vaizduotis“ vyr. mokytojas
  • Ivanauskienė Ievaieva.ivanauskiene@gmail.com – 8-610-36466 -dramos studijos „Skrajokliai“ mokytoja ekspertė
  • Jankauskas Vidmantasvidmantostudija@gmail.com – 8-698-33959 -suaugusiųjų dailės studijos „Fantastika“ mokytojas metodininkas
  • Jasionienė Rūtainfo@ana.lt – 8-611-45815 darbo 8-315-51487 -jaunųjų žurnalistų kursų vyr. mokytoja
  • Junevičienė Ilonailona.junevi@gmail.com – 8-676-33090 – dailės ir keramikos studijos „Vingiorykštė“ mokytoja metodininkė, dailininkė apipavidalintoja (0,25 et.)
  • Kaminskienė Linalinakaminskiene@gmail.com – 8-614-96286 -fortepijono vyr. mokytoja
  • Karkauskaitė-Ivanauskė Rūtaruta.karkauskaite@gmail.com – 8-605-75633 – Fizinės parengties ir sveikatingumo mokytoja (užsiėmimai vyksta lopšelyje-darželyje „Nykštukas“)
  • Katauskienė Nijolėnyliukassm@gmail.com – 8-676-14446 – siuvimo dizaino mokytoja
  • Kazlauskaitė Sandrasandrakazlauskaite@gmail.com – 8-626-63496 -asmenybės ugdymo studijos „Mamos ir mažylio studija“ mokytoja
  • Kazlauskienė Daliadaliamargox@gmail.com – 8-679-56597 -vokalinės studijos „Šypsena“  mokytoja metodininkė
  • Leitanienė Ritaleitaniene.rita@gmail.com – 8-611-36441 – fortepijono klasės mokytoja metodininkė
  • Leonavičius Kęstutiskestutisleon@gmail.com – 8-662-02359 -mušamųjų instrumentų mokytojas, šviesų operatorius (0,25 etato)
  • Makselienė Reginaregina.makseliene@gmail.com – 8-650-38632 -smuiko klasės vyr. mokytoja
  • Malinauskas Nerijusvokalistai@gmail.com – 8-686-86486 – vokalinės studijos vyr. mokytojas
  • Mankevičiūtė Simonamankeviciutes@gmail.com – 8-699-20412 – vokalo mokytoja
  • Mekišaitė Rūtarucike77@gmail.com – 8-678-26211, 8-610-07712, Šokių studija „Rūta“ vyr. mokytoja
  • Moisejenka Leonidastarskutis@gmail.com – 8-687-65856 – dainų ir šokių ansamblio „Tarškutis“ mokytojas
  • Moisejenkienė Rimatarskutis@gmail.com – 8-687-80393 – dainų ir šokių ansamblio „Tarškutis“ mokytoja ekspertė
  • Mokrecovaitė Jūratė juratemokrecovaite@gmail.com 8-679-37728 vokalo mokytoja
  • Naruševičienė Rasa – 8-620-96690 – šokių studijos „Rūta“ akompaniatorė
  • Oškelienė Silvija -silva.oskeliene@gmail.com – 8 678 34437 – dailės mokytoja metodininkė (užsiėmimai vyksta lopšelyje-darželyje „Girinukas“)
  • Pajedaitė-Jarmalavičienė Aušraausrytepj@gmail.com – 8-657-87487 – vokalo studijos „Vaja“ mokytoja
  • Parchomenkienė Ramintaparchomenkiene@gmail.com – 8-639-62254 – baleto studijos vyr. mokytoja
  • Pilypaitė Asta – asta.pilypaite@gmail.com – 8-698-01112 – vokalo mokytoja
  • Praspaliauskienė Simonaetumiss@gmail.com – 8-624-23960 – Šiuolaikinio šokio studijos „Vakarė“ choreografijos mokytoja (VAIKO AUGINIMO ATOSTOGOSE IKI 2024 M.)
  • Rakauskaitė Silvasilvijari77@gmail.com – 8-614-78900 – dainų ir šokių ansamblis „Tarškutis“ akompaniatorė, fortepijono mokytoja
  • Remeikienė Raimondarraaster@gmail.com – 8-601-11959 – vokalinės studijos ,,Boružėlė“ mokytoja ekspertė
  • Saulevičiūtė Aušrasauleviciute@gmail.com – 8-676-06070 -šiuolaikinio šokio studijos „Vakarė“ mokytoja metodininkė
  • Stankevičius Romualdasdirektoriustrylika@gmail.com – 8-605-75562 – akompaniatorius
  • Šametienė Jureta – juretaleo@gmail.com – 8 614 82580 – vokalo mokytoja metodininkė
  • Ščetilnikovas Arūnasarunasscetilnikovas@gmail.com – 8-657-73994 -vokalinės instrumentinės studijos mokytojas, gitaros klasės mokytojas
  • Šeduikis Augustinasaseduikis@gmail.com – 8-687-37599 – gitaros klasės vyr. mokytojas
  • Šileikis Zigmassileikiszig@gmail.com – 8-671-92966 8-610-94970 -gitaros klasės mokytojas
  • Vaikšnorienė Renata – renataskorpio@gmail.com – 8 615 84312 – vokalinės studijos „Boružėlė“ choreografijos mokytoja metodininkė
  • Vaitkevičienė Irenairutevaitkeviciene@gmail.com – 8-655-78448 -fortepijono klasės vyr. mokytoja
  • Večkienė Monikamkontakeviciute@yahoo.com – 8-675-67977 -keramikos studijos vyr. mokytoja (užsiėmimai vyksta lopšeliuose-darželiuose „Vyturėlis“, „Putinėlis“, „Girinukas“)
  • Vekeriotaitė Neringaneringos.sokiai@gmail.com – 8-610-40046 – šokių studijos „Tau“ choreografijos mokytoja metodininkė
  • Vitkauskienė Justinaj.ambrozeviciute@gmail.com – 8-672-35438 -dainų ir šokių ansamblio „Tarškutis“ choreografijos vyr. mokytoja
  • Želnienė Danutėdanute_zelniene@yahoo.com – 8-616-75015 -maketavimo ir konstravimo studijos, braižomosios grafikos ir kompozicijos studijos, projektavimo programos AutoCAD mokymo vyr. mokytoja
  • Žogelytė Gretazogelyte.greta@gmail.com – 8-690-52499 – Šiuolaikinio šokio studijos „Vakarė“ choreografijos mokytoja

Aptarnaujantis personalas

  • Sandra Degutytė – Informacinių technologijų specialistė – 8 315 65114 -it@ajc.lt
  • Ona Dzidziulevičienė  – Valytoja – 8 315 25912
  • Valdas Dzidziulevičius  – Kiemsargis- 8 315 25912
  • Ginutis Bladas  – Pagalbinis darbininkas – 8 315 25912
  • Jūratė Kazlauskienė  – Apskaitininkė –  8 315 65147, 8 315 25912 -ajckas@gmail.com
  • Simas Nedzinskas  – Kompiuterių priežiūros operatorius –  8 315 25912
  • Albinas Sabonis  – Siuvimo mašinų mechanikas –  8 315 25912
  • Irena Subačienė  – Valytoja –  8 315 25912
  • Virginija Žitkauskaitė  – Budėtoja –  8 315 25912
  • Donatas Dundzys – Budėtojas – 8 315 25724
  • Vida Giedraitienė – Budėtoja – 8 315 25912
Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial

Facebook