Darbuotojų kontaktai ir funkcijos

Mokytojų kontaktai:
Pagal įstaigos vadovybės patvirtintą grafiką ir tarifikuotą valandų skaičių organizuoja ugdytiniams užsiėmimus ir rengia individualias ugdymo programas.Darbuotojas, einantis pareigas, privalo turėti pedagogo kvalifikaciją arba Lietuvos Respublikos švietimo ir mokslo ministro nustatyta tvarka būti išklausęs pedagoginių – psichologinių žinių kursą.

  • Abromavičius Andriusandrius.abromavičius@yahoo.com 8-602-85558 -gitaros klasės mokytojas, garso operatorius (0,25 et.)
  • Bačiuška Antanasantanas.baciuska@gmail.com -8-685-43596 -klavišinių instrumentų studijos vyr. mokytojas
  • Bernatavičius Ligitasbernatavicius.l@gmail.com -8-601-22201 -sportinių šokių studijos „AJC Alemana“, pramoginių šokių kursų mokytojas
  • Bujanauskaitė Simonaetumiss@gmail.com -8-624-23960 -Šiuolaikinio šokio studijos „Vakarė“ choreografijos mokytoja
  • Burba Lukaslukas.burba@lvjc.lt -8-621-23005 -gatvės šokio studijos „Movement“ mokytojas
  • Čikiševienė Alionaaliona.ciki@gmail.com -8-645-09281 -grožio ir sveikos gyvensenos studijos mokytoja
  • Degutytė Sandrasdegutyte@gmail.com -8-652-69063 -meninės fotografijos studijos mokytoja
  • Dimšienė Jurgitajurgutedimsiene@gmail.com -8-650-12636 -anglų kalbos kursų vyr. mokytoja (suaugusieji)
  • Gaižauskas Jonasjonas.gaizauskas@gmail.com -8-686-83904 -dramos studijos mokytojas
  • Graužlienė Rūtaruta30uk@yahoo.co.uk -8-699-39054 -šokių studijos „Svaja“ mokytoja ekspertė
  • Grigaliūnas Andriusandrius.grigaliunas@yahoo.com -8-695-38824 -dailės studijos mokytojas
  • Ivanauskienė Ievaieva.ivanauskiene@gmail.com -8-610-36466 -dramos studijos „Skrajokliai“ mokytoja ekspertė
  • Jankauskas Vidmantasvidmantostudija@gmail.com -8-698-33959 -suaugusiųjų dailės studijos mokytojas metodininkas
  • Jasionienė Rūtainfo@ana.lt -8-611-45815 darbo 8-315-51487 -jaunųjų žurnalistų kursų vyr. mokytoja
  • Junevičienė Ilonailona.junevi@gmail.com -8-676-33090 -dailės ir keramikos studijos „Vingiorykštė“ vyr. mokytoja
  • dailininkė apipavidalintoja (0,25 et.)
  • Kaminskienė Linalinakaminskiene@gmail.com -8-614-96286 -fortepijono klasės vyr. mokytoja
  • Karnickaitė Henrikahendrikute09@gmail.com -8-625-91114 -vokalinės studijos „Boružėlė“ choreografijos mokytoja,
    šiuolaikinio šokio studijos „Vakarė“ choreografijos mokytoja
  • Katauskienė Nijolėnyliukassm@gmail.com -8-676-14446 -siuvimo dizaino studijos mokytoja
  • Kazlauskaitė Sandrasandrakazlauskaite@gmail.com -8-626-63496 -asmenybės ugdymo studijos „Mamos ir mažylio studija“ mokytoja
  • Kazlauskienė Daliadaliamargox@gmail.com -8-679-56597 -vokalinės studijos „Šypsena“  mokytoja metodininkė
  • Leitanienė Ritaleitaniene.rita@gmail.lt -8-611-36441 -fortepijono klasės mokytoja
  • Leonavičius Kęstutiskestutisleon@gmail.com -8-662-02359 -mušamųjų instrumentų klasės mokytojas,
    šviesų operatorius (0,25 etato)
  • Makselienė Reginaregina.makseliene@gmail.com -8-650-38632 -smuiko klasės vyr. mokytoja
  • Malinauskas Nerijusvokalistai@gmail.com -8-686-86486 -vokalinės studijos vyr. mokytojas
  • Marcinkevičienė Aušraauciukas@gmail.com -8-683-66871 -vokalinės studijos ,,Boružėlė“ choreografijos mokytoja
  • Mekišaitė Rūtarucike77@gmail.com -8-678-26211
    8-610-07712 -Šokių studija „Rūta“ vyr. mokytoja
  • Mikalonis Stasysstasysjc@yahoo.com -8-684-03766 -klavišinių instrumentų studijos, vokalinės studijos  vyr. mokytojas
  • Moisejenka Leonidastarskutis@gmail.com -8-687-65856 -dainų ir šokių ansamblio „Tarškutis“ mokytojas
  • Moisejenkienė Rimatarskutis@gmail.com -8-687-80393 -dainų ir šokių ansamblio „Tarškutis“ mokytoja ekspertė
  • Naruševičienė Rasa –  -8-620-96690 -šokių studijos „Rūta“ akompaniatorė
  • Pajedaitė-Jarmalavičienė Aušraausrytepj@gmail.com -8-657-87487 -vokalo studijos mokytoja
  • Parchomenkienė Ramintaparchomenkiene@gmail.com -8-639-62254 -baleto studijos vyr. mokytoja
  • Rakauskaitė Silvasilvijari77@gmail.com -8-614-78900 -dainų ir šokių ansamblis „Tarškutis“ akompaniatorė
  • Remeikienė Raimondarraaster@gmail.com -8-601-11959 -vokalinės studijos ,,Boružėlė“ mokytoja ekspertė
  • Romanova Daliadalia.romanova@gmail.com -8-640-24717 -dainų ir šokių ansamblio „Tarškutis“ choreografijos mokytoja metodininkė
  • Saulevičiūtė Aušrasauleviciute@gmail.com -8-676-06070 -šiuolaikinio šokio studijos „Vakarė“ mokytoja metodininkė
  • Stankevičius Romualdasdirektoriustrylika@gmail.com -8-605-75562 -vokalinės instrumentinės studijos mokytojas
  • Ščetilnikovas Arūnasarunasscetilnikovas@gmail.com -8-657-73994 -vokalinės instrumentinės studijos mokytojas, gitaros klasės mokytojas
  • Šeduikis Augustinasaseduikis@gmail.com -8-687-37599 -gitaros klasės vyr. mokytojas
  • Šileikis Zigmassileikiszig@gmail.com -8-671-92966 8-610-94970 -gitaros klasės mokytojas
  • Vaitkevičienė Irenairutevaitkeviciene@gmail.com -8-655-78448 -fortepijono klasės vyr. mokytoja
  • Večkienė Monikamkontakeviciute@yahoo.com -8-675-67977 -keramikos studijos vyr. mokytoja
  • Vekeriotaitė Neringan.vekeriotaite@gmail.com -8-610-40046 -dainų ir šokių ansamblio „Tarškutis“ choreografijos mokytoja metodininkė
  • Vitkauskienė Justinaj.ambrozeviciute@gmail.com -8-672-35438 -dainų ir šokių ansamblio „Tarškutis“ choreografijos vyr. mokytoja (vaiko auginimo atostogose)
  • Želnienė Danutėdanute_zelniene@yahoo.com -8-616-75015 -maketavimo ir konstravimo studijos, braižomosios grafikos ir kompozicijos studijos, projektavimo programos AutoCAD mokymo vyr. mokytoja

Aptarnaujantis personalas

  • Sandra Degutytė – Informacinių technologijų specialistė – 8 315 65114 -it@ajc.lt
  • Ona Dzidziulevičienė  – Valytoja – 8 315 25912
  • Valdas Dzidziulevičius  – Kiemsargis- 8 315 25912
  • Ginutis Bladas  – Pagalbinis darbininkas- 8 315 25912
  • Jūratė Kazlauskienė  – Kasininkė – sąskaitininkė –  8 315 65147    
      8 315 25912 -ajckas@gmail.com
  • Simas Nedzinskas  – Kompiuterių priežiūros operatorius –  8 315 25912
  • Rasa Peleckaitė – Mokytojo padėjėja –  8 315 25912
  • Albinas Sabonis  – Siuvimo mašinų mechanikas –  8 315 25912
  • Janina Staknienė  – Valytoja –  8 315 25912
  • Irena Subačienė  – Valytoja –  8 315 25912
  • Albertas Tumynas – Kiemsargis-  8 315 25912
  • Virginija Žitkauskaitė  – Budėtoja –  8 315 25912
  • Aldona Žvirblienė  – Budėtoja –  8 315 25912
Share

Facebook