35-asis dainų ir šokių ansamblio „Tarškutis“ jubiliejus

2022 m. gegužės 7 d. Alytaus miesto teatre paminėtas 35-asis Alytaus jaunimo centro dainų ir šokių ansamblio „Tarškutis“ jubiliejus.

Kiek daug nuveikta 35-erius metus – jau suskaičiuota 1000 koncertų ir ne ką mažiau išugdytų vaikų. Keičiasi kartos – palikę „Tarškutį“ jau suaugę vaikai dabar čia atveda savo vaikus, o vaikai atsiveda savo tėvus, kurie kartu šoka scenoje. Užaugę mokiniai tapę mokytojais. Daug jautrumo ir atsidavimo reikėjo, kad sukurti tokią stiprią, tvirtą ir daug pasiekusią bendruomenę. Nepaprastus ir labai gražius dalykus, kuriuos pasiekė „Tarškutis“, sukūrė darbštūs ir entuziastingi mokytojai Rima Moisejenkienė, Leonidas Moisejenka, Justina Vitkauskienė, Dalia Romanova ir jų ugdytiniai.

Įspūdingame jubiliejiniame koncerte nuskambėjo net 30 kūrinių, kuriuos grojo, dainavo, šoko esami ir buvę „Tarškučio“ ugdytiniai. Siautulingame folkloro sūkuryje netrūko ir jautrių akimirkų – valso žingsneliu atsisveikinta su ansamblį greit paliksiančiais dvyliktokais, pasveikinta buvusi „Tarškučio“ choreografijos mokytoja Marijona Markevičienė, penkiametė mokinė iš Ukrainos atliko savo šalies dainą.

Dainų ir šokių ansamblio „Tarškutis“ jubiliejinis koncertas – programos „Alytus – Lietuvos kultūros sostinė 2022“ platformos „Kylantys tiltai“ renginys.

Daugiau nuotraukų: https://www.facebook.com/media/set?vanity=AlytausJaunimoCentras&set=a.5568274266537147

Nuotraukų autorius Laimonas Marčiulaitis

Share this…

Recommended Articles

Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial

Facebook