Alytaus jaunimo centre vyko nuotolinis tarptautinis Šiaurės-Baltijos vaikų ir jaunimo projektas „Play for future“

Spalio 21-23 dienomis trijuose Lietuvos miestuose vyksta Šiaurės-Baltijos vaikų ir jaunimo projektas „Play for future“. Tris dienas truksiančių renginių metu vyks susitikimai, kūrybinės-edukacinės dirbtuvės, koncertai, kuriuose grupė „Bandingo“, sudaryta iš Danijos, Norvegijos ir Lietuvos muzikantų, dalinsis gerąja patirtimi ir profesiniais įgūdžiais su vaikais ir jaunimu.

Spalio 21 d. nuotolinės projekto veiklos vyko Alytaus jaunimo centre. Veiklose dalyvavo Alytaus jaunimo centro lengvosios muzikos orkestras su mokytojais Romualdu Stankevičiumi, Arūnu Ščetilnikovu, Kęstučiu Leonavičiumi ir grupė „Bandingo“.

Projektinė veikla buvo sudaryta iš kūrybinių dirbtuvių bei grupės „Bandingo“ ir Lengvosios muzikos orkestro koncertų. Dirbtuvių metu „Bandingo“ nariai pasidalino su jaunimu ir pedagogais savo muzikavimo ir profesionaliąja patirtimi, skyrė dėmesio atlikimo interpretacijai, improvizacijai, laisvumui, atsipalaidavimui, muzikavimo džiaugsmui, siekė uždegti ir įkvėpti jaunimą muzikuoti, tobulėti, vystyti savo asmenybę. „Bandingo“ nariai nestokojo komplimentų ir pagyrų Alytaus jaunimo centro ugdytiniams ir pedagogams, gyrė atlikimo techniką, vokalistų pasirengimą, puikiai skambančius kūrinius ir pasidalino naudingais patarimais.

Projektas suteikė galimybę vaikams ir jaunimui susitikti su Šiaurės šalių menininkais, būti kūrybingais, socialiai aktyviais, prisidėti prie pažangios visuomenės kūrimo, siekti įgyvendinti savo svajones ir tikslus, ugdyti muzikinį skonį ir talentą bei realizuoti kūrybinį potencialą. Taip pat skatino aktyvų tarptautinį kultūrinį bendradarbiavimą tarp Lietuvos ir Šiaurės šalių, tarptautinius mainus švietimo, kultūros ir pilietinio ugdymo srityse.

Projekto organizatorius: „Arts Libera International“
Pagrindinis projekto partneris: Šiaurės ministrų tarybos biuras Lietuvoje
Projekto dalyviai: grupė „Bandingo“, Alytaus jaunimo centras, Kėdainių muzikos mokykla, Birštono meno mokykla

Share this…

Recommended Articles

Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial

Facebook