ALYTAUS JAUNIMO CENTRO SPORTINIŲ ŠOKIŲ STUDIJOS „TANGO“ ŠOKĖJŲ PERGALĖS

Šių metų balandžio 2d. Ukmergėje vyko Lietuvos sportinių šokių federacijos lygos „Šokiai visiems“ Lietuvos Hobby klasių ir Solo Latino sportinių šokių čempionatas 2017.

Alytaus jaunimo centro sportinių šokių studijos „Tango“ mokytojas Ligitas Bernatavičius tapo vienas jauniausių trenerių Lietuvoje, išugdęs Lietuvos čempionus bei pirmenybių prizininkus.

Iš 19 pačių stipriausių Lietuvos šokėjų Solo Latino jaunučių I+II grupėje aukščiausioje klasėje Alytaus jaunimo centro sportinių šokių studijos „Tango“ šokėja Ieva Griškevičiūtė iškovojo pirmąją vietą ir tapo aukščiausios kvalifikacinės klasės Lietuvos čempione. Viktorija Ruminaitė iškovojo 7-8 vietas.

Solo Latino Jauniai I+II pirmenybėse pasirodė taip pat puikiai. Eglė Maslauskaitė iš 17 dalyvių iškovojo trečiąją vietą.

Solo jaunučiai I+II Caribbean Style pirmenybėse Viktorija Ruminaitė į Alytų parvežė bronzos medalį.

Didžiausi sveikinimai visoms šiame čempionate dalyvavusioms sportinių šokių studijos „Tango“ šokėjoms ir didžiausios sėkmės garsinant Alytaus vardą ir siekiant sportinių aukštumų ateityje.