Baleto studijos „Jete“ šokėjų laimėjimai tarptautiniame konkurse

Alytaus Jaunimo centro baleto studijos „Jete“ ir neformaliojo vaikų švietimo „Neoklasikinio šokio studijos“ šokėjos, vadovaujamos mokytojos Ramintos Parchomenkienės, lapkričio 18–19 d. dalyvavo M. K. Čiurlionio menų mokykloje vykusiame Tarptautiniame baleto ir šiuolaikinio šokio festivalyje – konkurse „Allegro 2017“.

Festivalis – konkursas buvo labai sėkmingas šokėjoms. Vertinimo komisiją, kurios vienas iš narių buvo visiems gerai žinomas choreografas, baleto šokėjas Jurijus Smoriginas, jaunosios balerinos sužavėjo artistiškumu, judesio organiškumu, atlikimo energija bei šokio stilistika.

Taigi, pirmąsias vietas laimėjo 3-6 metų amžiaus balerinų grupė ( šokis „Gėlyčių šokis“), 7-9 metų balerinų grupė („Kiškių polka“) ir Gerdos Adžgauskaitė bei Saistės Underytės duetas („Šokis lietuje“). Antroji vieta teko 14-17 metų balerinų grupei („Purpurinis lietus“), o solistė Augustina Kizelytė („Pajusti aksomą“) laimėjo garbingą trečiąją vietą.

Tik nuoširdus ir kruopštus darbas, valia ir pasiryžimas leidžia pajusti pergalių ir laimėjimų džiaugsmą. Smagu, kad šiame kolektyve šoka darbščios ir talentingos merginos.

Šokėjų tėveliai

 

Share this…

Recommended Articles

Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial

Facebook