Praėjusį pirmadienį Alytaus jaunimo centre vyko seminaras „Moderni švietimo įstaiga: nuo organizacijos kultūros iki įvaizdžio puoselėjimo“. Jį vedė švietimo ir verslo konsultantė Lidija Laurinčiukienė. Per daugiau kaip 30 darbo metų poniai Lidijai yra tekę ragauti įvairios duonos: žurnalistės, viešųjų ryšių specialistės, universiteto dėstytojos, prodekanės… Lektorės profesinis pasirengimas ir gyvenimiška patirtis Jaunimo centro bendruomenei dovanojo puikų geros energijos užtaisą. Keletas jos pastebėjimų.
Mokytojas neprivalo patikti nei mokiniams, nei jų tėvams, jis neprivalo įtikti nei vieniems, nei kitiems. Bet mokytojas turi tikti dirbti XXI amžiuje.
Lietuviams nederėtų pamiršti vienos išminties – esi tai, ką sakai kitiems, todėl nereikėtų nieko blogo šnekėti ne tik apie save, namiškius, bet ir apie savo kolegas, vadovus ir apie savo šalį. Jei prastai kalbi apie kitus, tai ne jie yra prasti, o tu pats – prasčiokas Nr. 1.
Sako, kad apkalbos silpnina imunitetą. Jei dažnai sergi sloga, gal liežuvavimas – vienas iš tavo pomėgių?
Moterys, dėmesio! Vyrai, kaip ir šunys, nepriima informacijos, skleidžiamos aukštu balsu.
Lietuva patenka tarp penkių pasaulio valstybių, kuriose gyvena gražiausi žmonės. Lietuviai išsilavinę, darbštūs. Jau seniai daugelio mūsų pajamos mažesnės nei išlaidos. Ir mes esame tarp trijų šalių, kurių gyventojai – menkiausi savo krašto patriotai.
Pesimistams pildosi košmarai, optimistams pildosi svajonės. Žodyje „verkti“ pakeitę vieną raidę, turėsime „veikti“. Švęsti gyvenimą reikia kasdien!

Share this…

Recommended Articles

Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial

Facebook