Alytaus jaunimo centre vyko stovykla „Vasara su AJC“

Birželio 18 – liepos 2 dienomis Alytaus jaunimo centre vyko vaikų vasaros poilsio dienos stovykla „Vasara su AJC“. Stovykloje dalyvavo 40 vaikų, o galimybę organizuoti stovyklą užtikrino ir lėšas skyrė Alytaus miesto savivaldybė.

Stovykloje vaikai dalyvavo Alytaus jaunimo centro neformaliojo švietimo veiklose, kuriose ne tik smagiai praleido laiką, bet ir atrado naujus talentus bei išsirinko veiklas naujiems mokslo metams. Stovyklautojai dalyvavo šokio, judesio, žaidimų užsiėmimuose, lipdė ir dekoravo keramikos dirbinius, tapė dailės užsiėmime, dainavo vokalinėse studijose, pasisiuvo sau žaislą, gamino iškilius paveikslus ant drobės, šoko ir dainavo liaudiškoje vakaruškoje, o stovyklos baigimo šventėse džiaugėsi veidukų piešimu. Užsiėmimus vaikams vedė net 16 Alytaus jaunimo centro mokytojų, su stovyklautojais dirbo keturios grupių vadovės.

Vaikai dalyvavo ne tik Jaunimo centro užsiėmimuose, bet ir vyko į ekskursijas dalyvauti edukacinėse programose. Pirmoji pamaina aplankė Birštono Nemuno kilpų regioninio parko ir Žuvinto biosferos rezervato lankytojų centrus, antroji pamaina lankėsi kaimo turizmo sodyboje „Grikucis“ ir dalyvavo edukacinėje programoje „Grikio kelias“. Abi pamainos dalyvavo šokolado gamybos edukacinėje programoje Vilniuje ir „Sūrioje pamokoje“ Druskininkuose.

Nors darbotvarkė buvo labai aktyvi, tačiau laiko atsirasdavo ir žaidimams bei laisvalaikiui, todėl stovykloje buvo gausu stalo ir edukacinių žaidimų, kūrybos priemonių, lauko žaislų, įrankių meninei veiklai, vaikų laukė jaukios ir spalvingos patalpos.

Dėkojame Alytaus miesto savivaldybei, Alytaus jaunimo centro mokytojams Justinai, Daliai, Monikai, Ilonai, Andriui, Nijolei, Neringai, Henrikai, Simonai, Daliai, Sandrai, Raimondai, Rūtai, Rimai, Leonidui ir Alionai, stovyklos grupių vadovėms Sandrai, Ramintai, Daivai ir Irinai.

O didžiausias Ačiū – visiems stovyklos dalyviams ir jų tėveliams. Jūs buvote puikūs! Iki kitų susitikimų!

Share this…

Recommended Articles

Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial

Facebook