Grožio ir sveikos gyvensenos studijos „Femina Laeta“ ugdytinių savanorystė

Alytaus jaunimo centro grožio ir sveikos gyvensenos studijoje „Femina Laeta“ daug dėmesio skiriama ugdytinių kompetencijų, lyderystės ir asmenybės ugdymui. Studijos ugdytinės įsitraukia į savanorišką veiklą, o vien per šią savaitę dalyvavo net dvejose iniciatyvose – lankėsi gyvūnų globos namuose „Keturkojo viltis“, bei dalyvavo socialinio bendradarbiavimo veikloje Savarankiško gyvenimo namuose.

„Sekmadienio šaltukas neišgąsdino Alytaus jaunimo centro savanorių. Keliavome į Keturkojo Viltį, susipažinome su būriu šlapianosių, kuriems reikia žmogaus šilumos, rūpesčio ir dėmesio.“ – apie apsilankymą gyvūnų globos įstaigoje kalbėjo mokytoja Aliona Čikiševienė, savanoriškos ugdytinių veiklos iniciatorė.

Apie socialinio bendradarbiavimo veiklą su Savarankiško gyvenimo namais, kuriuose mokytoja bei ugdytinės vedė dalykinio makiažo pamokėlę, mokytoja pasakoja: „Įdomi patirtis, kuomet makiažo technologijos užsiėmimai gali vykti ne tik studijoje. Makiažo etiketo, o būtent dalykinio makiažo pamokėlė pravesta Savarankiško gyvenimo namų gyventojams. Veikla, kuri apjungė savanorystę, dalijimąsi žiniomis ir bendradarbiavimą.“

Džiaugiamės aktyvia  mokytojos Alionos ir jos mokinių veikla.

Share this…

Recommended Articles

Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial

Facebook