Vyriausybės kanceliarijoje darbavosi ir Jaunųjų žurnalistų kursų mokinė Rūta Giniūnaitė

Jau aštuntus metus iš eilės Vyriausybė, bendradarbiaudama su Lietuvos moksleivių sąjunga, Lietuvos mokinių parlamentu ir Nacionaline moksleivių akademija, pakvietė baigiamųjų klasių moksleivius dalyvauti projekte „Moksleiviai – į Vyriausybę“, kurio metu jaunuoliams sudaroma galimybė iš arčiau susipažinti su Vyriausybės, valstybės institucijų ir politikų veikla bei kasdieniu darbu.

Vienai rugpjūčio savaitei jaunieji šalies lyderiai tapo šešėliniais ministrais – atliko praktiką Vyriausybės kanceliarijoje bei ministerijose, bendravo su premjeru Algirdu Butkevičiumi ir ministrais, stebėjo Vyriausybės posėdžius, dalyvavo įvairiuose susitikimuose, susipažino su Vyriausybės struktūra, ministerijų, joms pavaldžių institucijų veikla.

„Kasmet vis didesnio moksleivių susidomėjimo sulaukiantis projektas aiškiai rodo, jog tokios iniciatyvos yra labai reikalingos jauniems žmonėms, skatina juos domėtis valstybės institucijų priimamais sprendimais, aktyviau įsitraukti į visuomeninį ir politinį šalies gyvenimą“, – sakė ministras pirmininkas A.Butkevičius.

Projektu „Moksleiviai – į Vyriausybę“ siekiama skatinti gabius Lietuvoje ir užsienyje besimokančius bendraamžius domėtis Lietuvos valstybės institucijų veikla, susipažinti su darbo viešajame sektoriuje principais. Atrenkant projekto dalyvius atsižvelgiama į mokslo ir visuomeninės veiklos laimėjimus, domėjimosi sritis, motyvaciją dalyvauti šiame projekte.

Šiais metais arčiausiai premjero Vyriausybės kanceliarijoje darbavosi plungiškis Modestas Šaltupis ir Alytaus jaunimo centro jaunųjų žurnalistų kursų mokinė Rūta Giniūnaitė, rugsėjo pirmąją pradėjusi žurnalistikos studijas Vilniaus universitete.

Rūtos Giniūnaitės moto: „Didelės svajonės neegzistuoja. Egzistuoja tik per silpnos pastangos.“

 

Share this…

Recommended Articles

Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial

Facebook