Alytaus jaunimo centre vyko tarpdisciplininio meno projekto paskaitų ciklas

Alytaus jaunimo centre lapkričio 23 d. vyko paskaitų ciklas, kuriame trys lektorės kalbėjo apie moters psichologinę ir fizinę sveikatą, patirtis, skatino mylėti, gerbti ir saugoti save. Paskaitų ciklo idėjos autorė – Sandra Kazlauskaitė, asmenybės ugdymo studijos „Mamos ir mažylio studija“ mokytoja, Alytaus miesto jaunojo menininko stipendijos laureatė. Apie moters sveikatą ir savijautą, išgyvenimus paskaitas skaitė lektorės: Zita Baranauskienė , Alytaus miesto moterų krizių centro psichologė, Ina Janukaitytė, praktinės prevencijos sveikatos srityje specialistė ir Toma Peštenė, Alytaus studijos „Laikas sau“ įkūrėja ir trenerė.

Lapkričio 25 d. 17.30 val. Alytaus miesto teatre įvyks Sandros Kazlauskaitės tarpdisciplininio meno projekto „Moterų išgyvenimai“ parodos atidarymas. Jo metu pamatysime septynių moterų anonimines istorijas, atskleistas per tapybą ir skulptūrą. Įgarsintas šias istorijas išgirsime QR kodų pagalba. Atidarymo metu vyks ir diskusija “Smurto artimoje aplinkoje prevencija: smurto ratas ir Stambulo konvencija“ su Jūrate Juškaite, Lietuvos žmogaus teisių centro direktore ir dr. Margarita Jankauskaite, Lygių galimybių plėtros centro eksperte.

Sandra Kazlauskaitė savo darbų parodą šia tema atidarys lapkričio 25-ąją – tarptautinę kovos su smurtu prieš moteris dieną. Anot autorės, tai diena, kai apie tai būtina daug ir garsiai kalbėti. Į parodą kviečiami visi.

Recommended Articles

Facebook