„Tarškutis“ vasarą pradėjo ant ežero kranto

Alytaus jaunimo centro dainų ir šokių ansamblis „Tarškutis“ vasaros sezoną atidarė kasmetine stovykla Bijūnų kaime, Tarkų rajone. Stovykloje jie poilsiavo birželio 25- 30 dienomis. Ansamblio nariai laiką leido turiningai ir išradingai. Nors pasitaikė įvairaus oro, tačiau tai tikrai nestabdė ansambliečių mėgautis ežero pramogomis.

Kiekvieną rytą kartu su skaisčia saule ,,tarškučiai“ kėlėsi bendrai mankštai, kurią vedė „sporto ministerijos“ merginos. Po mankštos prasijudinę po saldaus miego, vaikai skubėjo prie pusryčių stalo, kur kiekvieną rytą juos nustebindavo įvairūs patiekalai. Tik pavalgusių jų laukė rytinis susirinkimas, kurio metu „kultūros ministerija“ paskelbdavo vakaro temą ir užduotis. Vaikai užduotis atlikdavo ir pasirodymams ruošdavosi kartu su savo kambario draugais. Vakare kambarių kolektyvai parodydavo savo parengtus originalius pasirodymus ir buvo apdovanoti rimčiausios vadovų komisijos. Ansambliečiai ne tik pramogavo, bet ir kartu mokėsi naujų folklorinių šokių bei tradicinių lietuvių liaudies dainų.

Stovykloje sulaukėme svečių iš Alytaus miesto sveikatos biuro. Biuro darbuotojos mums linksmai pravedė aktyvų rytą. Vaikai dalyvavo jų parengtose estafetėse bei sužinojo daug naudingų dalykų apie sveiką gyvenseną. Mus taip pat aplankė ansamblio senjorai, su kuriais kartu praleidome šokių ir dainų kupiną vakarą. Kaip ir kasmet, stovyklai einant jau į pabaigą, naujųjų narių laukė krikštynos. Nors krikštynų eigai ir bandė sutrugdyti lietus, jos praėjo smagiai ir sklandžiai.

Šios penkios dienos Bijūnų stovykloje ansamblio narius skatino būti vieningais, skatino jų kūrybiškumą bei pasitikėjimą savimi. Štai taip puikiai „Tarškutis“ užbaigė prabėgusius moklo metus!

Liepa Danieliūtė

Stovyklos viršininkė, dainų ir šokių ansamblio ,,Tarškutis“ šokėja, cimbolininkė

Daugiau nuotraukų: www.facebook.com/AlytausJaunimoCentras

Share this…

Recommended Articles

Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial

Facebook