Jaunųjų žurnalistų kursai: Susitikimas su režisiere Giedre Žickyte ir aktualijų aptarimas Užsienio reikalų ministerijoje

Lapkričio 14–15 dienomis Užsienio reikalų ministerijoje surengtas kasmetinis susitikimas su Lietuvos regioninės žiniasklaidos atstovais, skirtas užsienio politikos aktualijų aptarimui.

Užsienio politikos aktualijas ir prioritetus žurnalistams pristatė užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius. Ministras džiaugėsi visuomenės susidomėjimu užsienio politikos klausimais, pabrėžė regionų žiniasklaidos svarbą informuojant Lietuvos žmones apie tarptautinę politiką.

Su užsienio reikalų ministerijos atstovais taip pat aptarti Europos Sąjungos klausimai, „Brexit“ scenarijai, santykiai su Rusija, Astravo atominės elektrinės keliamos grėsmės, istorinės atminties išsaugojimas, dezinformacijos ir netikrų naujienų keliamos grėsmės, ekonominė diplomatija ir kitos temos.

Renginyje dalyvavo žurnalistai, atstovaujantys žiniasklaidos priemonėms iš Alytaus, Anykščių, Elektrėnų, Gargždų, Kaišiadorių, Klaipėdos, Kretingos, Kupiškio, Marijampolės, Mažeikių, Plungės, Prienų, Šilalės, Tauragės, Utenos, Ukmergės, Vilkaviškio.

Tarp jų – ir „Alytaus naujienų“ redaktoriaus pavaduotoja, Alytaus jaunimo centro jaunųjų žurnalistų kursų mokytoja Rūta Jasionienė.

Lapkričio 14-osios vakarą susitikimo dalyviai praleido jaukiai, turiningai, intelektualiai ir kartu labai šiltai diskutuodami su Giedre Žickyte, žurnaliste, režisiere, dokumentinių filmų kūrėja, šiuo metu kaip tik baigiančia savo naujausią filmą „Šuolis“.

URM inf.    

Share this…

Recommended Articles

Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial

Facebook